Viskoelastinė pagalvė RIVERA
  • Viskoelastinė pagalvė RIVERA
  • Viskoelastinė pagalvė
  • pagalvė RIVERA

Viskoelastinė pagalvė RIVERA

Pagalvė Rivera – klasikinės formos pagalvė, turinti ortopedinių savybių. Viena jos pusė yra minkštesnė, kita - kietesnėTobula atrama kaklui bei galvai. Ypač patogi, reaguojanti į šilumą. Iš viskoelastinių putų poliuretano pagaminta pagalvė yra profiliuota skylutėmis, kas ją daro dar laidesnę orui. Dėl savo unikalių savybių pagalvė leidžia stuburui ilsėtis tinkamoje padėtyje. Miego metu sumažinamas spaudimas ir atpalaiduojami kaklo bei pečių raumenys.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus ir minkšto audinio, kurį malonu liesti. Nusegamas užtrauktuku bei skalbiamas iki 40°C temperatūroje.

39,00 EUR
Su PVM
Pagalvės matmenys
Kiekis

Pagalvės pagrindas sudarytas iš ypač patogios viskoelastinės medžiagos. Ši medžiaga yra sukurta NASA kosminės technologijos pagrindu, ji puikiai prisitaiko prie galvos formos, sumažina spaudimąatpalaiduoja kaklo raumenis ir yra pralaidi orui.

Viena pagalvės pusė yra minkštesnė, kita - kietesnė. Kiekvienas miega ant tos pusės, kuri jam yra patogesnė!

Švelnus ir stilingas užvalkalas siuvamas iš iš minkšto trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra viskozės arba medvilnės. Užvalkalą galima skalbti iki 40°C temperatūroje.

Pagaminta Lietuvoje.

Dėmesio! Pagalvės išvaizda, spalva ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PAP000490
Auraplus

Charakteristikos

Užpildas
viskoealstinė medžiaga

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Pagalvė Memory su smulkintais viskoelastinės medžiagos gabaliukais

Elastinga ir ergonomiška Memory pagalvė sukurta patogiam ir ramiam miegui. Pagalvės impilas pasiūtas iš natūralios medvilnės.

Parašykite atsiliepimą