Katalogas
Ortopedinė ir anatominė pagalvė Technogel VIVE ANATOMIC CURVE
284,00 €
Anatominė pagalvė Technogel VIVE ANATOMIC CURVE - miegoimperija.lt
  • Anatominė pagalvė Technogel VIVE ANATOMIC CURVE - miegoimperija.lt
  • Ortopedinė pagalvė Technogel VIVE ANATOMIC CURVE - miegoimperija.lt
  • Ortopedinė pagalvė Technogel VIVE ANATOMIC CURVE - miegoimperija.lt

Ortopedinė ir anatominė pagalvė Technogel VIVE ANATOMIC CURVE

Prekės kodas: PAP000524
284,00 €
Pagalvių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Antialerginis(-ė)
Antialerginis(-ė)
Antibakterinis(-ė)
Antibakterinis(-ė)
Garantija
2 metai.
Užpildas
Gelis ir viskoelastinė medžiaga

Pati naujausia, ne vienus metus vokiečių ir italų mokslininkų kurta, pastoviai tobulinama, ergonominės formos su išlenkimais, apimančiais pečių zoną, mažinančiais įtampą ir padedančiais palaikyti teisingą galvos poziciją ant kontūruoto paviršiaus, suteikianti vėsos pojūtį, gilinanti ir trumpinanti miegą Technogel VIVE ANATOMIC CURVE pagalvė! Tai revoliucija pagalvių pasaulyje!

Lyginant su Technogel Anatomic pagalve, šioje Technogel VIVE ANATOMIC pagalvėje yra dar daugiau gelio, padidinti oro ventiliaciniai kanalai bei patobulintas jų išdėstymas, patobulinta ergonominė atrama, komfortas ir užvalkalas!

Pagalvė VIVE ANATOMIC CURVE rekomenduojama kenčiantiems kaklo, nugaros arbą pečių skausmą. Siūlome naudoti žmonėms, kurie miega ant nugaros arba ant šono ir nenori jausti spaudimo pečių zonoje. Tobula atrama galvai ir kaklui.

Ergonominė, anatominė, antialerginės bei antibakterinė pagalvė. 4 skirtingų aukščių!

Prieduode yra pridėta instrukcija, kur aprašytos mokslininkų rekomendacijos, kaip išsirinkti pagalvės aukštį.

Miegosite giliau ir miego Jums reikės dar mažiau!

Garantija 2 metai.

...Patirkite Technogel pojūtį ir komfortą...

Technogel® – tai unikali „minkštai kieta“ medžiaga, kuri apjungia skysčio 3D deformaciją ir viskoelastinę medžiagą. Tai visiškai nenuodinga ir stabili poliuretano medžiaga, kuri buvo sukurta medicininiais tikslais, tačiau vėliau ją imta naudoti įvairiose srityse, nes ji visada gali suteikti papildomo komforto pojūtį.

Poilsis nakties miego metu turi teigiamą poveikį Jūsų kūnui ir lemia Jūsų gyvenimo kokybę. Tinkama pagalvė turėtų prisitaikyti prie Jūsų kūno. Technogel® pagalvės buvo sukurtos taip, kad suteiktų puikią ergonominę atramą, todėl miegant suteikiama tobula atrama galvai ir kaklui, dėl ko stuburas optimaliai išsitiesia.

Technogel savybės:

3D deformacija

Technogel® deformuojasi 3 dimensijomis ir reaguoja į jėgas skirtingai nei porolonas, nes deformuojasi visomis trimis kryptimis. Technogel prisitaiko prie kiekvieno individualaus naudotojo fizinės struktūros. Spaudimas vienodai pasiskirsto visame kontaktiniame paviršiuje, todėl ženkliai sumažėja spaudimo maksimumai, dėl ko pagerėja kraujo apytaka. Be to, dėl lėto porolono grįžtamumo Technogel® puikiai mažina įtampą, o tai padeda sumažinti skausmą ir diskomforto pojūtį, pagerinti kraujotaką ir odos audinių prisotinimą deguonimi.

Šilumos reguliavimas

Mokslinėje literatūroje teigiama, kad dėl nukritusios odos temperatūros sumažėja medžiagų apykaita, todėl deguonies pareikalavimas iš audinių gali būti naudingas būtent tose vietose, kuriose dėl spaudimo oro apykaita ir taip jau prasta. Technogel® pasižymi dideliu šilumos laidumu (kur λ lygus 0.19 W/m*k°), lyginant su kitomis geromis izoliacinėmis medžiagomis, pvz. porolonu, ir sumažina kontaktinio paviršiaus temperatūrą (iki 3.5° F), nes žmogaus kūno išskiriamas karštis pernešamas per jo didžiąją dalį ir iš dalies išsisklaido.

Vėdinimas

Norint optimizuoti tiek vėdinimą, tiek 3D deformaciją, buvo sukurtas specialus Technogel® iškilimo dizainas. Šiame novatoriškame dizaine yra atviri oro kanalai, užimantys mažiausiai nuo 23% iki 36% viršutinio paviršiaus (priklausomai nuo skirtingų modelių) ir pasirūpinantys puikia oro apytaka bei suteikiantys optimalų drėgmės laidumą. Dėka unikalių šiluminių savybių Technogel® leidžia patirti malonų vėsos pojūtį.

Patvarumas

Technogel® visiškai nėra lakių medžiagų, todėl jo sudėtinės dalys negali laisvai dalintis ir judėti, taigi nesukeliamas medžiagų skaidimasis. Jis nesukietėja ir nepasensta, o išlaiko mechanines ir elastines savybes.

Hipoalerginis paviršius

Technogel® bei jos apsauginė plėvelė (abu biologiškai suderinami, pagal ISO 10993-5-1-10 normas) ir visi naudojami audiniai (patvirtinti, pagal griežtus Oeko Tex standartus) yra hipoalerginiai ir užtikrina, kad paviršius, ant kurio dėsite savo galvą, bus higieniškas.

Prevencija nuo ligų

Miegant ant Technogel® čiužinio stipriai gerėja kraujo apytaka, todėl jis yra itin tinkamas žmonėms, turintiems kraujotakos sutrikimų ir ypač tiems, kurie kenčia nuo pragulų. Gelis esantis čiužinio paviršiuje veikia žmogaus odą 3D principu: apgaubdamas žmogaus odą iš visų pusių, gelis suteikia „antros odos“ jausmą. Kadangi didelė dalis kūno turi sąsają su gelio medžiaga esančia čiužinio paviršiuje, taigi beveik nelieka kūne užspaustų, nekvėpuojančių vietų, ko pasekoje itin gerinama žmogaus kraujo apytaka. Maža to, tai yra ergonomiškas gaminys, padedantis išlaikyti taisyklingą kūno laikyseną. Pasaulyje pripažinti ortopedai rekomenduoja šį gaminį žmonėms, turintiems nugaros ar kaklo skausmus. Kliniškai įrodyta, kad miegant ant Technogel® čiužinio bei Technogel® ortopedinės pagalvės, stipriai sumažėja arba ilgainiui iš viso išnyksta nugaros bei galvos skausmai. Tyrimai atlikti Torino universitete įrodė, jog ilgoji REM miego fazė dar prailgėja miegant ant Technogel®, kas leidžia pabusti žvaliam ir pailsėjusiam, nes būtent ilgoji miego fazė ir įtakoja mūsų savijautą atsikėlus!

Užvalkalai

Technogel® pagalvės turi 2 užvalkalus. Pirminiai apsauginiai užvalkalai yra iš 92% medvilnės ir 8% elastano (145 g/m²) - pasižymi aukšta kokybe ir geromis higieninėmis savybėmis, kurias užtikrina specialus apdirbimas - Sanitized®. Antrasis, išorinis, nusegamas užvalkalas iš poliesterio 61%, viskozės 35% ir kašmyro 4% (300 g/m²) užtikrina puikų jausmą liečiant pagalvę ir yra lengvai skalbiamas 60 °C temperatūros vandenyje.

Gaminiai atsparūs dulkių erkutėms bei kitiems buitiniams alergenams.

Pagaminta Italijojeskiriant ypatingą dėmesį detalėmsnaudojant puikias technines ir inovacines medžiagasleidžiančias sukurti didesnį komfortą.

Atvežimo terminas. Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Instrukcija - Technogel pagalvės

Mokslininkų patarimai, kaip išsirinkti tinkamo aukščio Technogel pagalvę idealiam miegui

Atsisiųsti (1.14M)

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)