• Sumažinta kaina

Pūkų ir plunksnų trijų skyrių pagalvė

Išskirtinio dizaino, prabangi ir labai komfortiška natūralių pūkų ir plunksnų pagalvė.

Audinys: tikas (100 proc. medvilnė).

Užpildas: šonai žąsų pūkas 80 proc., žąsų plunksnos 20 proc. (200 g.). Vidurys – ančių pūkai 15 proc., ančių plunksnos 85 proc. (1100 g).

Pakuotė: „Natural“ lagaminas.

49,00 EUR
43,12 EUR Sutaupote 12%
Su PVM
Pagalvės matmenys
Kiekis

Pagalvės impilas – vienspalvis tikas (100 proc. medvilnė).

Užpildas: šonai – žąsų pūkai 90 proc., žasų plunksnos 10 proc. (160 g), vidurys: ančių pūkai 15 proc., ančių plunksnos 85 proc.

Gramatūra: 50x70 cm pagalvės – 900 g, 60x60 cm – 900 g, 70x70 cm – 1100 g.

Trijų skyrių pagalvės išskirtinės savybės:

  • išskirtinio dizaino, prabangi ir komfortiška natūralių pūkų ir plunksnų pagalvė;
  • pagalvė sukurta sveikam ir patogiam miegui;
  • viršutinis audinys natūralios medvilnės;
  • užpildas iš Europietiškų žąsų ir ančių pūkų bei plunksnų;
  • natūrali, jauki ir ilgaamžiška;
  • pagalvė dekoruota aukso spalvos plunksnelėmis, puošta Lietuvos trispalve.

Vandens paukščių plunksnos ir pūkai tai viena seniausių ir geriausiai gamtoje žinomų medžiagų naudojamų patalynės gamyboje. Tokios pagalvės pasižymi savo ilgaamžiškumu ir išskirtiniu komfortu.

Natūralios pūkų ir plunksnų pagalvės sukurtos giliam ir patogiam miegui. Dėl išskirtinės trijų skyrių pagalvės struktūros miegas taps dar komfortiškesnis.

Šios pagalvės gaminamos iš natūralios, aukštos kokybės medvilnės audinio, dekoruoto aukso spalvos plunksnelėmis. Vidinė dalis sudaryta iš trijų sluoksnių: vidurinysis užpildytas Europietiškų ančių pūkų ir plunksnų užpildu, kuris yra tvirtesnis ir padeda išlaikyti pagalvės atraminį pagrindą. Šoniniai du sluoksniai užpildyti prabangesnėmis, komfortiškesnėmis ir minkštesnėmis Europietiškų žąsų plunksnomis ir pūkais.

Pagalvių užpildui naudojami tik Europietiški pūkai ir plunksnos, kurie yra kruopščaii atrenkami, išplaunami su specialiu švelniu muilu, kad būtų pašalintos visos dulkelės, nešvarumai ar kiti galimi alergenai. Tik tinkamai paruoštos, aukščiausios kokybės baltos plunksnelės ir pūkai gali būti naudojami pagalvių gamyboje.

Pūkai ir plunksnos dėl savo natūralių savybių yra itin patvarios ir pralaidžios orui.

Natūrali, lengva, puri ir higieniška pagalvė skirta naudoti ištisus metus.

Priežiūra. Pagalves su pūkais ir plunksnomis rekomenduojama kuo dažniau purenti. Galima skalbti 30 °C temperatūroje, po skalbimo rekomenduojama pagalvę džiovinti džiovyklėje.

Natural linijos gaminiai išsiskiria savo unikalia sudėtimi, jų gamybai naudojamos aukštos kokybės natūralios žaliavos, kurių apdirbimui nenaudojami optiniai balikliai. Natural linijos patalynės gaminiai dekoruojami Lietuvos trispalvėmis, austinėmis vėliavėlėmis.

Pakuojami į medvilninius, daugkartinio naudojimo, draugiškus aplinkai, rankų darbo lagaminėlius. Lagaminėliai dekoruojami Lietuvos trispalvėmis vėliavėlėmis bei austinėmis etiketėmis. Prie pakuotės tvirtinamas skaidrus indelis su gaminyje naudojamo natūralaus pluošto pavyzdžiu.

Patalynė sertifikuota pagal Oeko-Tex® Standart 100 kokybės reikalavimus.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2–3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PAP000225-1P5P9-8/1060-12
Comco

Charakteristikos

Viršaus audinys
Medvilnė 100%
Užpildas
žąsų pūkai ir plunksnos, ančių pūkai ir plunksnos

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Pagalvė su 51% žąsų pūkų ir 49% plunksnų užpildu

Ši pagalvė yra viena iš geriausių (užpildo sudėtyje net 51% žąsų pūkų!). Šių pagalvių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs pūkui nepralaidūs (impiliniai) aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai. 

Parašykite atsiliepimą

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: