Katalogas
Pagalvė SEL 3 skyrių su 100% žąsų pūkų užpildu
74,88 €
−10%
83,20 €
Pagalvė SEL 3 skyrių su 100% žąsų pūkų užpildu
  • Pagalvė SEL 3 skyrių su 100% žąsų pūkų užpildu
  • Pagalvė SEL 3 skyrių su 100% žąsų pūkų užpildu

Pagalvė SEL 3 skyrių su 100% žąsų pūkų užpildu

Prekės kodas:PAP000338
74,88 €
−10%
83,20 €
Pagalvės matmenys
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Viršaus audinys
Baltas specialus impilinis, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės, 100% medvilnės audinys
Užpildas
žąsų pūkai, mikropoliesterinio pluošto kamuoliukai

Pagalvės impilas - specialus impilinis audinys, aukštos kokybės 100% siuvinėta (žakardinė) medvilnė.

Užpildas: iš abiejų pagalvės pusių - baltų žąsų pūkai 100% (2x80 g), o per vidurį yra mikro poliesterinio pluošto kamuoliukai (400 g).

Spalva - balta.

Šių pagalvių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs pūkui nepralaidūs (impiliniai) aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos.

Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

Užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Vidurinis atraminis pagalvės sluoksnis užpildytas mikro poliesterio pluoštu (taip vadinamais "dirbtiniais pūkais"), susuktais į kamuoliukus.

Priežiūra. Galimas tik sausas cheminis valymas, vėdinimas.

Dėmesio! Pagalvės išvaizda, spalva ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.