Katalogas
Pagalvė HEBE su 50% ančių pūkų užpildu, žemesnė
77,85 €
−10%
86,50 €
Pūkinė pagalvė HEBE su 50% ančių pūkų užpildu, žemesnė - miegoimperija.lt
  • Pūkinė pagalvė HEBE su 50% ančių pūkų užpildu, žemesnė - miegoimperija.lt

Pagalvė HEBE su 50% ančių pūkų užpildu, žemesnė

Prekės kodas: PAP000686
77,85 €
−10%
86,50 €
Pagalvių išmatavimai cm
Spalva
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Minkštesnis / Vidutinis.
Užpildas
ančių pūkai 50%, ančių plunksnos 50%
Viršaus audinys
Specialus impilinis, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės, 100% medvilnės audinys

Nei per kieta, nei per minkšta pūkinė pagalvė.

Viršaus audinys - specialus impilinis audinys, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės 100% medvilnė.

Pagalvės užpildas50% ančių pūkai ir 50% ančių plunksnos.

Užpildo kiekis: pagalvėje 40x60 cm - 200 g, 50x70 cm - 800 g, 60x60 cm - 800 g, 68x68 cm - 1050 g.

Spalva - balta arba žydra.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė ir pagalvė yra minkštesnė.

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos. Tokios pagalvės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Šių antklodžių užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Naudojamos medžiagos atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Pakuotė. 40x60 cm pagalvėlė supakuota maišelyje, kitų matmenų - lagaminuose su rankenomis.

Priežiūra:

Pagalves su plunksnomis rekomenduojama kuo dažniau purenti.

Pagaminta Lietuvoje!

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)