Antklodė su skalbiamu avių vilnos pluoštu "Superwash" 250 g/m2

Plona, vasarinė antklodė su skalbiamos 250 g/m2 vilnos pluoštu "Superwash", sukurianti puikų mikroklimatą kūnui miego metu. Viena iš populiariausių antklodžių.

34,00 EUR
Su PVM
Antklodės matmenys
Kiekis

Antklodės užpildas - skalbiamas avių vilnos pluoštas ("Superwash") 250 g/m2.

Viršaus audinys - aukštos kokybės lygiai dažyta 100% medvilnė, poplinas.

Naudojama šiltu metų laiku ar šiltose patalpose (antklodė dar vadinama "vasarine"). Vyrams tinka ir vėsesnėse patalpose.

Vilna - mėgstantiems natūralumą, komfortą ir šilumą. Natūraliu vilnos pluoštu užpildyta antklodė miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti. Dėl šių savybių puikiai tiks jaučiantiems kaklo ir nugaros skausmais, sergantiems artritu. Vilna pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu. Tinkama naudoti tiek žiemą, tiek vasarą: žiemą - šildo, vasarą - vėsina. Vilnos užpildo antklodė yra higieniška - atspari dulkėms, pelėsiams, bakterijoms, neutralizuoja kvapus, todėl tiks ir alergiškiems žmonėms. Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti pavėsyje sausoje aplinkoje.

Priežiūra. Galimas cheminis valymas, skalbimas mašinoje 40C laipsnių temperatūroje "vilnos" skalbimo režimu, naudojant skalbimo priemones, skirtas skalbti vilną, mechaninis džiovinimas žemoje temperatūroje.

Pakuotė - lagaminas su rankenomis.

Dėmesio! Antklodės išvaizda, spalva, atspalvis ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

PAA000002-6ASW-16
Merkys

Charakteristikos

Viršaus audinys
Medvilnė 100%
Užpildas
skalbiamas avių vilnos pluoštas "Superwash"

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Superwash avių vilnos daigstyta pagalvė

Pagalvė, daigstyta su natūralia avių vilna, sukurta sveikam ir saldžiam miegui!

Parašykite atsiliepimą