Katalogas
Šilko antklodė plona su 0,4 kg šilko užpildu, aukščiausios klasės
114,30 €
−10%
127,00 €
Šilko antklodė plona su 0,4 kg šilko užpildu, aukščiausios klasės
  • Šilko antklodė plona su 0,4 kg šilko užpildu, aukščiausios klasės
  • Šilko antklodė plona su 0,4 kg šilko užpildu, aukščiausios klasės

Šilko antklodė plona su 0,4 kg šilko užpildu, aukščiausios klasės

Prekės kodas:PAA000447
114,30 €
−10%
127,00 €
Antklodės matmenys
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Viršaus audinys
Satinas (100% medvilnė)
Užpildas
šilkas 100%

Viršutinis audinys - aukštos kokybės 100% medvilnė.

Užpildas - 100% Mulberry šilkas (gryno šilko 0,4 kg).

Spalva - balta arba gelsva.

Supakuota dėžėje.

Pagaminta: Kinijoje.

Antklodė pagaminta iš puikiausio, labiausiai žvilgančio, aukščiausios klasės Kinijos Mulberry šilko, dar vadinamo šilkmedžio šilku, nes jį gaminantys šilkverpiai minta tik šilkmedžio lapais, taip išgaunamas stulbinančio perlų žvilgesio šilkas. Antklodė yra nedygsniuota.

Šilkas visuomet simbolizavo prabangą, švelnumą ir komfortą. Jis lengvas it plunksna, labai lankstus ir ypatingai tvirtas. Iki šiol nė vienas sintetinis audinys savo savybėmis negali net lygintis su šio natūralaus pluošto gaminiais!

Antklodę dabar mes galime rinktis iš daugybės rūšių - tiesiog stebina savo grožiu patalynės tekstūra ir spalvos. Mes galime rinktis antklodes su poliesterio, vilnos, pūkų ar plunksnų užpildu... O šiandien Jūs jau galite įsigyti prabangią antklodę su natūralaus, aukščiausios klasės šilko užpildu!

Ramus miegas, saugi ir patogi patalynė - tai gera investicija, padedanti sveikam gyvenimui ir produktyviai veiklai! Natūralaus šilko pluošto antklodė - tai puikus pasirinkimas kiekvienam, kuris nori didžiausio komforto ir prabangos miegamajame.

Antklodė su natūralaus šilko užpildu ypač patartina žmonėms, kurie neramiai miega, yra alergiški, skundžiasi sąnarių skausmais ir kitais negalavimais, kurių kūnas šyla ir kaista arba vėsta.

  • Nėra alergenų: „nesvetinga" erkėms ir dulkėms ir nesukelia alerginių reakcijų.
  • Nekaupia drėgmės, nes ji pasišalina be kliūčių.
  • Temperatūra + komfortas: vasara po ja vėsu, o žiemą - šilta. 
  • Šio natūralaus šilko sudėtyje yra organizmui būtinų aminorūgščių: jų veikimas gaivina plaukus ir padeda išlaikyti jaunatvišką odą.
  • Antklodės užvalkalas (vokas) pasiūtas iš 100% medvilnės: natūralus medvilnės audinys neslysta ir maloniai priglunda prie kūno.

Šilkinė antklodė - tai teisingas pasirinkimas Jūsų geram poilsiui ir saldžiam miegui!

Kaip prižiūrėti šilkines antklodes ir pagalves. Rekomenduojama reguliariai išvėdinti gryname ore. Vėdinama saulėtą dieną gryname ore, bet reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Rekomenduojama vėdinti 2 kartus metuose. Alergiškiems žmonėms - gerokai dažniau - 2-3 kartus per mėnesį. Skalbti nerekomenduojama. Nuo vandens šilkas praranda minkštumą ir švelnumą. Galima išskalbti tik purvinas vietas šiltu vandeniu rankomis (iki 30 laipsnių). Naudoti tik šilkui skirtas valymo priemones ir skalbiklius. Džiovinti ištiesus gryname ore arba vėsioje patalpoje (saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių).

Dėmesio! Antklodės išvaizda ir pakuotė gali būti kitokie, nei pavaizduota nuotraukose.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.