Katalogas
Antklodė su 90% ančių pūkų užpildu, rudeninė - IŠPARDAVIMAS
58,65 €
−49%
115,00 €
  • Išparduota
Antklodė su 90% ančių pūkų užpildu
  • Antklodė su 90% ančių pūkų užpildu

Antklodė su 90% ančių pūkų užpildu, rudeninė - IŠPARDAVIMAS

Prekės kodas: PAA001139
58,65 €
−49%
115,00 €
Antklodžių išmatavimai cm
Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Antklodės storis
Rudeninė-žieminė.
Užpildo svoris g/m²
240 g/m²
Užpildas
ančių pūkai 90%, ančių plunksnos 10%
Viršaus audinys
Specialus impilinis, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės, 100% medvilnės audinys

IŠPARDAVIMAS UŽ STEBUKLINGĄ KAINĄ!!!

Ši storoka, šilta, bet lengva rudennė-žieminė kasetinė antklodė yra viena iš geriausių ir prabangiausių (užpildo sudėtyje net 90% pūkų!).

Ji skirta žmonėms, mėgstantiems miegoti šiltai, kai kambario temperatūra siekia 18-21 °C šilumos.

Antklodės impilas - specialus impilinis audinys, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės 100% medvilnė.

Spalva - pieno balta.

Užpildas - ančių pūkai 90% / ančių plunksnos 10%.

Užpildo gramatūra - ~240 g/m².

Antklodės užpildo kiekis: 800 g.

Šių antklodžių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs, pūkui nepralaidūs (impiliniai), labai aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Šių antklodžių užpilde yra net 90% pūkų!

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos. Tokios antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Šių antklodžių užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Pakuotė - paprastas, neužsegamas polietileno maišelis.

Priežiūra - skalbiama iki 60 °C temperatūros vandenyje.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 600 70714 arba laiško el. paštu info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)