Antklodė su 90% ančių pūkų ir 10% plunksnų užpildu MOR, plona

Ši vasarinė-rudeninė, kasetinė antklodė yra viena iš geriausių ir prabangiausių (užpildo sudėtyje net 90% pūkų!). Ši antklodė skirta žmonėms, mėgstantiems miegoti šilčiau, kai kambario temperatūra siekia 18-21 laipsnius šilumos.

Šių antklodžių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs, pūkui nepralaidūs (impiliniai), labai aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai. Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė.

87,00 EUR
Su PVM
Antklodės matmenys
Kiekis

Ši vasarinė-rudeninė, kasetinė antklodė yra viena iš geriausių ir prabangiausių (užpildo sudėtyje net 90% pūkų!). Ši antklodė skirta žmonėms, mėgstantiems miegoti šilčiau, kai kambario temperatūra siekia 18-21 laipsnius šilumos.

Antklodės impilas - baltas specialus impilinis audinys, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės 100% medvilnė.

Užpildas - ančių pūkai 90% / plunksnos 10%.

Antklodės užpildo kiekis: 100x140 cm - 260 g, 140x200 cm - 560 g, 200x220 cm - 880 g, 220x240 cm - 1060 g.

Šių antklodžių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs, pūkui nepralaidūs (impiliniai), labai aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Pūkų-plunksnų gaminių kokybė atitinkamai skiriasi nuo jame esančio pūkų ir plunksnų santykio – kuo didesnis pūkų santykis, tuo gaminio kokybė yra aukštesnė. Šių antklodžių užpilde yra net 90% pūkų!

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos. Tokios antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Šių antklodžių užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Priežiūra. Skalbiama iki 40C laipsnių temperatūros vandenyje.

Dėmesio! Antklodės dizainas ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Sca
Scandun

Charakteristikos

Viršaus audinys
Baltas specialus impilinis, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės, 100% medvilnės audinys
Užpildas
ančių pūkai, ančių plunksnos

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Universali antklodė MORPHEUS su 90% ančių pūkų užpildu

Ši universali, prabangi, lengva, kasetinė antklodė yra viena iš geriausių ir prabangiausių (užpildo sudėtyje net 90% pūkų!). Ši antklodė skirta žmonėms, mėgstantiems miegoti kambaryje, kurio temperatūra siekia 16-21 laipsnius šilumos.

Šios antklodės pasižymi idealiomis drėgmę sugeriančiomis ir šilumą išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių.

Šių antklodžių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs, pūkui nepralaidūs (impiliniai), labai aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Parašykite atsiliepimą