Katalogas
4 sezonų pūkinė antklodė su 60% ančių pūkų užpildu - IŠPARDAVIMAS
71,52 €
−52%
149,00 €
4 sezonų pūkinė antklodė su 60% ančių pūkų užpildu
  • 4 sezonų pūkinė antklodė su 60% ančių pūkų užpildu
  • 4 sezonų pūkinė antklodė

4 sezonų pūkinė antklodė su 60% ančių pūkų užpildu - IŠPARDAVIMAS

Prekės kodas: PAA001138
71,52 €
−52%
149,00 €
Antklodžių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Antklodės storis
Visiems metų laikams.
Užpildas
ančių pūkai 60%, ančių plunksnos 40%
Viršaus audinys
Specialus impilinis, nepraleidžiantis pūkų, aukštos kokybės, 100% medvilnės audinys

IŠPARDAVIMAS UŽ STEBUKLINGĄ KAINĄ!!!

Puiki, lengva, puikiai praleidžianti orą 4 sezonų pūkinė antklodė su 60% ančių pūkų užpildu, tinkanti visiems metų laikams.

Tai 2 antklodės - viena - plonesnė, skirta vasarai, kita - storesnė - rudeniui. O jas abi susegus spaudėmis, gausime vieną storą žieminę antklodę.

Ypač rekomenduojama, kam pastoviai šąla rankos ir kojos!

Viršaus audinys - specialus impilinis audinys, aukštos kokybės 100% medvilnė.

Spalva - pieno balta.

Užpildas - ančių pūkai 60% / ančių plunksnos 40%.

Antklodės užpildo kiekis: 160x210 cm - plonosios antklodės - 350 g (104 g/m2), storesnės antklodės - 700 g (210 g/m2).

Pakuotė - paprastas, neužsegamas polietileno maišelis.

Priežiūra - skalbiama iki 60 laipsnių temperatūros vandenyje.

Šių antklodžių impilų gamybai naudojami tik ypač tankūs, pūkui nepralaidūs (impiliniai), labai aukštos kokybės 100% medvilnės audiniai.

Seniausiai ir geriausiai gamtoje žinoma medžiaga, kuria pildydavo pagalves ir antklodes - tai vandenyje plaukiojančių paukščių pūkai ir plunksnos. Tokios antklodės pasižymi drėgmę sugeriančiomis ir šilumą gerai išsaugojančiomis savybėmis. Miegant mikroklimatas tampa idealus, nes pūkinės pagalvės ir antklodės nuo žmogaus kūno visiškai pašalina drėgmės perteklių. Dėl šių savybių lovoje yra palaikoma optimali organizmui temperatūra netgi tada, kai aplinkos temperatūra skiriasi.

Šių antklodžių užpildams skirti mišiniai ruošiami iš pūkų-plunksnų žaliavos, ją apdorojant specialiais įrengimais pagal sudėtingą apdorojimo technologiją. Žaliava rūšiuojama, nudulkinama, plaunama 45°C-50°C temperatūros vandenyje, naudojamos plovimo ir dezinfekavimo priemonės. Vanduo plovimo metu keičiamas iki 8 kartų. Išplauta pūkų-plunksnų žaliava apie 15 minučių džiovinama 105°C temperatūroje, po džiovinimo dar kartą nudulkinama. Tik tada žaliava rūšiuojama į frakcijas. Po šio sudėtingo apdorojimo proceso gaunami sterilūs mišiniai, tinkami gaminių užpildams.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)