Katalogas
Antklodė su skalbiamu avių vilnos pluoštu Superwash 250 g/m2 (II rūšis)
48,30 €
−30%
69,00 €
Antklodė su skalbiamu avių vilnos pluoštu Superwash 250 g/m2 (II rūšis)
  • Antklodė su skalbiamu avių vilnos pluoštu Superwash 250 g/m2 (II rūšis)
  • Antklodė su skalbiamu avių vilnos pluoštu Superwash 250 g/m2 (II rūšis)

Antklodė su skalbiamu avių vilnos pluoštu Superwash 250 g/m2 (II rūšis)

Prekės kodas: PAA000408
48,30 €
−30%
69,00 €
Antklodžių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Antklodės storis
Vasarinė antklodė.
Užpildo svoris g/m²
250 g/m²
Užpildas
Vilna avių skalbiama Superwash 100%
Viršaus audinys
Medvilnė 100%

INFORMUOJAME, JOG PREKĖ TURI TEKSTILINĮ DEFEKTĄ (gali būti audinio sujungimo siūlė viduryje antklodės, maža skylutė audinyje, išteptas audinys, kreiva siūlė ar kt.). Nepaisant antklodės defektų - prekė tinkama naudoti ir atitinka visas numatytas funkcijas. Pirkėjas įsigydamas šią prekę, sutinka su antklodėje esančiais nedideliais tekstiliniais defektais ir neteiks pretenzijų dėl antklodės kokybės. PREKIŲ KIEKIS RIBOTAS.

Antklodės užpildas - skalbiamas avių vilnos pluoštas ("Superwash") 250 g/m².

Viršaus audinys - aukštos kokybės lygiai dažyta 100% medvilnė, poplinas. Audinio atspalvio pasirinkti negalima.

Naudojama šiltu metų laiku ar šiltose patalpose (antklodė dar vadinama "vasarine"). Vyrams tinka ir vėsesnėse patalpose.

Vilna - mėgstantiems natūralumą, komfortą ir šilumą. Natūraliu vilnos pluoštu užpildyta antklodė miego metu sugeria ir išgarina ant odos atsiradusią drėgmę bei tuo pačiu leidžia odai kvėpuoti.

Vilna pasižymi gera šilumos izoliacija ir oro laidumu. Tinkama naudoti tiek žiemą, tiek vasarą: žiemą - šildo, vasarą - vėsina.

Vilnos užpildo antklodė yra higieniška - atspari dulkėms, pelėsiams, bakterijoms, neutralizuoja kvapus, todėl tiks ir alergiškiems žmonėms.

Šios antklodės puikiai tiks jaučiantiems kaklo ir nugaros skausmus, sergantiems artritu.

Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti pavėsyje sausoje aplinkoje.

Priežiūra. Galimas cheminis valymas, skalbimas mašinoje 40°C temperatūroje "vilnos" skalbimo režimu, naudojant skalbimo priemones, skirtas skalbti vilną, mechaninis džiovinimas žemoje temperatūroje.

Pakuotė - plastikinis maišelis.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-3 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)