Daug metų naudojamas čiužinys išsigula, praranda savo pradinę formą, jame susikaupia daugybė nešvarumų ir dulkių erkučių. Rekomenduojama čiužinį keisti kas penkerius – septynerius metus. Daugelis nesiryžta atsinaujinti ir įsigyti naujo čiužinio negalėdami skirti daug lėšų. Tačiau parduotuvė „Miego Imperija“, atsižvelgdama į klientų poreikius, turi sprendimą. Pigūs čiužiniai iš aukštos kokybės medžiagų – juos rasite firminėse „Miego Imperija“ parduotuvėse Šiauliuose, Marijampolėje, Tauragėje, Druskininkuose, Kaune ir Vilniuje arba internetinėje svetainėje.

Pirkėjų simpatijas pelnęs pigus čiužinys „Salvė“ yra sukurtas septynių zonų kišeninių, skirtingo elastingumo, nepriklausomų (Pocket) spyruoklių bloko pagrindu. Blokas pagamintas iš aukštos kokybės vielos, kuri leidžia kiekvienai spyruoklei individualiai reaguoti ir dinamiškai prisiderinti prie atskirų kūno dalių formos ir svorio bei taisyklingai paskirstyti žmogaus kūno padėtį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui judesys nepersiduoda kitam. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus. Šį čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių, galima pasirinkti kietesnį ar minkštesnį paviršių.

Ieškantiems maksimalaus komforto puikiai tiks „Vanesa“ – patogus, elastingas, dvipusis spyruoklinis čiužinys. 2015 metais pelnęs Lietuvos metų gaminio aukso medalį. Čiužinio branduolys sudarytas iš 7 zonų vilktų, kišeninių (Pocket) spyruoklių bloko. Kietesnę čiužinio pusę dengia atvirų porų padidinto elastingumo putų poliuretano sluoksnis. Minkštesnė pusė – iš mažesnio tankio, atvirų porų, pjaustyto, zonuoto padidinto elastingumo putų poliuretano HR. Toks sudedamųjų dalių derinys daro čiužinį universaliu, laidžiu orui, suteikia jam elastingumo. Čiužinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno anatomijos, neperduoda judesių šalia miegančiajam. Jis tinka tiems, kurie miegui renkasi kietesnį arba minkštesnį pagrindą.

Išskirtinai elastingas čiužinys „Olimpus“ pasižymi ortopedinėmis savybėmis. Čiužinio branduolys yra iš HR padidinto elastingumo poliuretano, pjaustyto 7 minkštumo zonomis. Tai praktiškas, dvipusis čiužinys, kuris, priklausomai nuo pasirinktos pusės, gali būti vidutinio ar minkštesnio miego pagrindu. Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta 5 cm  pjaustyta viskoelastine medžiaga. Tai prie kūno prisitaikanti, spaudimą mažinanti medžiaga, dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą sunkiausioms kūno vietoms. Šiame čiužinyje viskoelastinio putų poliuretano aukštis kaip tik toks, kad suaugusio žmogaus kūnas gali jį pajausti. Viskoelastinis putų poliuretanas į save sugeria žmogaus kūno svorį, todėl ant čiužinio atsigulęs žmogus tarsi atsiduria nesvarumo būsenoje, atsipalaiduoja ir pasineria į ramų, niekieno netrikdomą miegą. O kita, kietesnioji čiužinio pusė, dengta 6 cm pjaustyto putų poliuretano sluoksniu.

Užsisakykite čiužinį internetinėje svetainėje arba apsilankę firminėse „Miego Imperija“ parduotuvėse. Ilgametę patirtį čiužinių prekyboje turintys specialistai padės išsirinkti Jūsų individualius poreikius atitinkantį čiužinį. O prekybos vietose galėsite išbandyti ir pagulėti ant norimo čiužinio: įvertinsite, ar jis nėra nei per kietas, nei per minkštas Jums. Be to, parduotuvėse nuolat taikomos nuolaidos įvairiems čiužiniams, todėl galėsite įsigyti naują čiužinį už itin žemą kainą.