Katalogas
Lova SMILTELĖ su patalynės dėžė
559,00 €
Lova SMILTELĖ su patalynės dėžė
  • Lova SMILTELĖ su patalynės dėžė

Lova SMILTELĖ su patalynės dėžė

Prekės kodas: BKL000250
559,00 €
Išmatavimai cm
Gulinčiojo svoris
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 5-90 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.

Labai grakšti, graži ir klientų mėgiama viengulė lova Smiltelė su patalynės dėže, su natūralaus medžio kojomis ir natūralaus medžio juosta galvūgalyje.

Gaminama iš laminuotos medienos drožlių plokštės, o galinės kojos ir galvūgalio apdaila - pasirinktinai iš uosio, beržo arba pušies masyvo (natūralios medienos). Patalynės dėžė gaminama iš laminuotos medienos drožlių plokštės.

Klientų patogumui matmenys lovos pasirinkimui yra nurodyti čiužinio, dedamo į lovą. Bendras lovos ilgis, jei čiužinys 2 m ilgio, ~206 cm, bendras plotis - plius ~6 cm prie čiužinio pločio, galvūgalio aukštis ~78 cm. Grotelių čiužiniui paviršius nuo žemės ~28 cm.

Lova gali būti gaminama ir pagal kliento išmatavimus - kaina derinama atskirai.

Kojūgalio ir šonų aukštis nuo žemės ~40 cm aukščio.

Galima gaminti ir su aukšta šonine lenta, su paaukštintu galvūgaliu ar kojūgaliu, su tiesia galvūgalio apdaila ir t.t. (kaina skaičiuojama atskirai).

Lovos komplektacijoje yra pakeliamos grotelės.

Su patalynės dėže. Grotelės pasikelia iš lovos šono. Lova gali būti ir be patalynės dėžės - kainas matysite čia.

Čiužinys: be čiužinio (čiužinį išsirinksite čia).

Lova bus atvežta nesurinkta.

Lova pritaikyta, kai žmogaus svoris yra iki 100 kg. Jei žmogaus svoris yra virš 100 kg, dedami platesni (25 mm) šonai ir pušinės atramos - prie kainos prisideda 50 Eur.

Spalvalaminuotos medienos drožlių plokštės spalva pasirenkama iš Egger, KronopolPfleiderer plokščių palečių. Galinių kojų ir galvūgalio iš natūralaus medžio spalva derinama prie pasirinktos plokštės spalvos.

Dėmesio! Prekės atspalvis (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų) gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: 5-90 dienų.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)