Katalogas
Lova ML-03-SŠK
754,00 €
  • Naujiena
Lova ML-03-SŠK
  • Lova ML-03-SŠK
  • Lova ML-03-SŠK

Lova ML-03-SŠK

Prekės kodas: BKL000924
754,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3-8 savaitės.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.

Lova ML-03-SŠK

Lova, pritaikyta prabangiam klasikiniam interjerui, turi masyvius šonus ir kojūgalį bei aukštą, masyvų ir gražų galvūgalį.

Papildomai pastorintas rėmas - lova atrodo masyvesnė ir prabangesnė.

Patikima ir ilgaamžė konstrukcija. Visi tvirtinimo kampai, atramos pagamintos iš storo metalo. Lova neturi aukštų kojų, todėl net ir po ilgo laiko nereikia vis paveržti varžtų. 

Grotelės pagamintos iš storo metalo, dalijasi į dvi dalis, todėl labai patogu nešti pro mažiausius namų kampus. Grotelių kampai lenkti iš vientiso metalo. Abiejose grotelių pusėse yra elastingos ir tvirtos 50 mm pločio ir 8 mm storio po 22 lenteles, tarpai tarp jų yra ~35 mm. Grotelės tinkamos naudoti su visų rūšių čiužiniais. Pakeliamos iš galo už medžiaginės rankenos. Tylūs ir tvirti dujiniai lovos amortizatoriai, užtikrinantys stabilų pagrindo pakėlimą.

Lovos matmenys: nurodyti čiužinio, dedamo į lovą.

Faktiniai lovos matmenys: prie čiužinio pločio prisideda ~16 cm, prie ilgio prisideda ~17 cm. Galvūgalio aukštis ~116 cm, galvūgalio plotis - prie čiužinio pločio prisideda ~16 cm. Lovos šonų aukštis ~36 cm. Čiužinys įsileidžia ~7 cm.

Čiužinys: nėra (užsakomas atskirai čia).

Patalynės dėžė: yra. Patogi ir erdvi patalynės dėžė. Jos dugnas pasideda ant žemės, todėl nėra jokių svorio ribojimų. Patalynės dėžės dugnas yra 4 mm preskartonas. Per visą dėžę yra pertvara išilgai per vidurį.

Lova gali būti ir ant 5, 12 ar 15 cm aukščio kojelių. Kojeles už papildomą mokestį galite išsirinkti čia. Šiuo atveju keičiasi patalynės dėžės konstrukcija ir jos dugnas daromas iš 16-18 mm storio plokštės.

Spalva: galima rinktis iš Litenos ir Nevotex audinių palečių (audinių kainos iki 10 Eur. Renkantis su brangesniu audiniu, kaina kinta).
Litenos audinius matysite čia.
Nevotex audinius matysite čia.

Pristatymo terminas: pristatome per 3–8 savaites.

Garantija - 5 metai.

Pagaminta Lietuvoje.

Pristatymas ir surinkimas visoje Lietuvoje nemokamas!

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)