Katalogas
Antčiužinis Sleepwell TOP LATEX Lux ~7 cm
249,00 €
Antčiužinis Sleepwell TOP LATEX Lux ~7 cm
  • Antčiužinis Sleepwell TOP LATEX Lux ~7 cm

Antčiužinis Sleepwell TOP LATEX Lux ~7 cm

Prekės kodas: CAL000060
249,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3-40 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
7 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Užpildas
Lateksas 4,5 cm

Nepakartojamą komfortą suteikiantis antčiužinis Sleepwell Top Latex Lux sudarytas iš 4,5 cm latekso, vilnos, medvilnės ir švelnaus antibakterinio, kūno temperatūrą reguliuojančio ir stresą mažinančio užvalkalo.

Antčiužinis suteikia lovai papildomą miegojimo patogumą. Be to, jo dėka galima iš dviejų atskirų čiužinių padaryti vieną bendrą. Negalima nuvertinti ir antčiužinio įtakos čiužinio ilgaamžiškumui bei higienai.

„Sleepwell“ serijos antčiužiniai yra atskira prekių grupė, nes jie nėra skirti tik pagrindinio čiužinio apsaugai ar jam paminkštinti. Antčiužinis gali būti naudojamas ir ant sofų, minkštų kampų bei išskleidžiamų lovų.

Antčiužinio ypatybės:

  • Antčiužinio viduje yra storas, labai elastingas 4,5 cm latekso sluoksnis, paverčiantis lovą itin patogia. Lateksas yra viena iš geriausių prie kūno prisitaikančių ir miego metu kūną teisingoje padėtyje palaikančių medžiagų.
  • Papildomam komfortui užtikrinti antčiužinio viena pusė padengta 100% vilnos sluoksniu (žieminė pusė), o kita –100% medvilnės sluoksniu (vasarinė pusė).
  • Užvalkale naudojamos Sanitized ir Rucopur inovacijos – pirma neleidžia veistis dulkių erkutėms, kita – reaguoja į kūno temperatūros pokyčius, padeda žmogaus kūnui skirtingų miego fazių metu išlaikyti optimalią miegojimo temperatūrą, kas mažiną prakaitavimą bei turi antistatinį efektąBūtent dėl to miegas bus gilesnis, o Jūs geriau pailsėsite. Perteklinei šilumai išsaugoti ir jai grąžinti naudojamos ypatingos, natūralių augalinių aliejų pagrindu sukurtos mikrokapsulės, kurios reaguoja į žmogaus kūno temperatūros pokyčius. Užvalkalas su užtrauktuku, skalbiamas iki 40°C vandenyje.

Šio čiužinio užvalkalas pagamintas iš gamintojų patentuoto RucopurTM antialerginio audinio. „Rucopur™“ technologija padeda žmogaus kūnui skirtingų miego fazių metu išlaikyti optimalią miegojimo temperatūrą. Būtent todėl miegas bus gilesnis, o Jūs geriau pailsėsite. Perteklinei šilumai išsaugoti ir jai grąžinti naudojamos ypatingos, natūralių augalinių aliejų pagrindu sukurtos mikrokapsulės, kurios reaguoja į žmogaus kūno temperatūros pokyčius.

Gaminyje naudojamas audinys, vilna, medvilnė bei vatinas atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Gaminys patvirtintas Estijos Alergijos asociacijos.

Kietumas - vidutinio kietumo.

Antčiužinio aukštis ~7 cm.

Garantija - 2 metai.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) antčiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Pagaminta didžiausiam Europoje, Azijoje bei Rusijoje čiužinių gamintojo Švedijos koncerno Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų, gamykloje Estijoje.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–40 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)