Katalogas
HR putų poliuretano antčiužinis E5 ~6 cm
69,00 €
HR putų poliuretano antčiužinis
  • HR putų poliuretano antčiužinis
  • HR putų poliuretano antčiužinis E5

HR putų poliuretano antčiužinis E5 ~6 cm

Prekės kodas: CAP000130
69,00 €
Antčiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
6 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Užpildas
Putų poliuratanas HR (didelio elastingumo) 5 cm.

Vidutino kietumo, didelio komforto, antialerginis, didelio elastingumo, 6 cm storio antčiužinis E5 (dar vadinamas apsauginiu čiužinėliu E5) su tvirtu užvalkalu pasižymi ergonomiškomis savybėmis.

Pralaidus orui.

Tai vienas iš populiariausių putų poliuretano antčiužinių dėl kainos ir kokybės santykio. 

Antčiužinis suteikia komfortą, paaukština čiužinį ir yra skirtas apsaugoti čiužinį nuo sutepimo. Jis taip pat dedamas ant sofų ar minkštų kampų, kad suteiktų jiems komforto ar minkštumo.

HR putų poliuretano antčiužinis E5 suteikia čiužiniui, sofai ar minkštam kampui ergonomiškumą, komfortą, lygumą, padeda užmaskuoti nedidelius išsigulėjimus ar sujungimus. Naudojant antčiužinį, ilgėja čiužinio tarnavimo laikas, ilgiau išlieka švarus čiužinio užvalkalas, lengvesnė priežiūra, rečiau reikia skalbti čiužinio užvalkalą. Antčiužinį galima vartyti, miegoti ant abiejų pusių.

Sudėtis:

  • branduolį sudaro didelio elastingumo 5 cm aukščio 30 kg/m³ tankio putų poliuretanas (HR3030).

Užvalkalas daigstytas su 150 g/m² putliu poliesterio pluoštu ir atsegamas užtrauktuku. Daigstymo raštas kiekvieną kartą gali būti skirtingas.

Užvalkalas neskalbiamas, nes sudėtyje yra gana didelis procentas medvilnės ar viskozės. Rekomenduojama valyti sausu cheminiu būdu. Dėmes siūlome valyti šiltu vandeniu suvilgyta ir gerai išgręžta šluoste, jei būtina - naudoti saugias ir ekologiškas valymo priemones. Jokiu būdu nenaudokite cheminių valymo priemonių - jos gali pažeisti čiužinio užvalkalą. Po valymo palikite čiužinį gerai išdžiūti.

Užvalkalo audinys gali būti (užvalkalo pasirinkti galimybės nėra. Bus toks, kokie antčiužiniai tuo metu yra sandėlyje):

  • minkštas trikotažinis baltas ar šviesiai pilkas,
  • kietesnis žakardinis žalsvas, rudas ar pilkas.

Antčiužinio gamyboje naudojamos tik sertifikuotos medžiagos.

Pastaba. Audinio raštas, spalva bei pakuotė gali skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

Kietumas - vidutinio kietumo.

Antčiužinio aukštis ~6 cm.

Garantija - 2 metai.

Pagaminta Lietuvoje.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) antčiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)