Kaina
86 294
Gamintojai
Kietumas
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
Užpildas
Aukštis
Antčiužinių išmatavimai cm
Išmatavimai cm
Garantija
Filtras
Katalogas

Viskoelastinės medžiagos antčiužiniai

Rodyti prekių:
Viskoelastinės medžiagos antčiužiniai

Šiuo metu antčiužiniai su viskoelastine medžiaga yra patys populiariausi. Jie gaminami 4-8 cm aukščio. Kuo storesnis viskoelastinių putų antčiužinis, tuo jis yra minkštesnis. Viskoelastinė medžiaga yra minkšta, idealiai prisitaiko prie miegančiojo kūno formos, puikiai atpalaiduoja raumenis.

Rekomenduojame rinktis tik to gamintojo antčiužinius, kurie naudoja orui laidžią (atvirų porų) viskoelastinę medžiagą, nes miegant ant nelaidžios orui viskoelastinės medžiagos, bus karšta miegoti ir smarkiai prakaituos kūnas.

Paprasta viskoelastinė medžiaga priskiriama prie šiltesnių medžiagų ir nerekomenduojama gausiai prakaituojantiems žmonėms. Bet jau yra pagaminta unikali, termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminti, ypatingą komfortą suteikianti viskoelastinė medžiaga "Viscoool"- šaltoje patalpoje ji šildo kūną, o šiltoje - šilumą atiduoda į aplinką - taip kūnas nekaista. Ji tinka absoliučiai viesiems žmonėms. Su šia medžiaga yra unikalus ir labai klientų giriamas antčiužinis Cool.

Labai populiarūs nestandartiniai antčiužiniai iš viskoelastinės medžiagos. Reikia nestandartinių antčiužinių? Susisiekite su mumis. Didelė dalis šių komfortiškų antčiužinių gaminami ir nestandartinių išmatavimų.

Ypatingai didelis viskoelastinių antčiužinių pasirinkimas firminėse "Miego imperija" parduotuvėse!