Katalogas
Čiužinys OLIMPUS ~19 cm
305,10 €
−10%
339,00 €
Čiužinys OLIMPUS konkurse „Lietuvos metų gaminys 2017“ buvo įvertintas aukso medaliu.
 • Čiužinys OLIMPUS konkurse „Lietuvos metų gaminys 2017“ buvo įvertintas aukso medaliu.
 • Tai dvipusis čiužinys su galimybe pasirinkti minkštą arba vidutinio kietumo pusę.
 • Trikotažinis baltas užvalkalas.

Čiužinys OLIMPUS ~19 cm

Prekės kodas: CCV000204
305,10 €
−10%
339,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
19 cm
Garantija
5 metai.
Kietumas
Vidutinis / Minkštas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Zonos
7 anatominės zonos

Čiužinys OLIMPUS – tai išskirtinai elastingas, trijų sluoksnių čiužinys su ortopedinėmis savybėmis. Ypatingam komfortui pasiekti, čiužinio branduolys susideda net iš kelių skirtingų sluoksnių, skirtingo tankio bei pjaustymo derinio.

Čiužinys OLIMPUS 2017 m. konkurse "Lietuvos metų gaminys 2017" laimėjo aukso medalį!

Čiužinio branduolys yra iš padidinto elastingumo putų poliuretano HR, pjaustyto 7 minkštumo zonomis. Kokybiškas zoninis pjaustymas paverčia paprastą elastinio putų poliuretano sluoksnį geru ir patogiu čiužinio branduoliu, o skirtingų putų bei jų tankių derinys suteikia kūnui malonesnę ir patogesnę atramą. Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta 5 cm  pjaustyta viskoelastine medžiaga, o kita, kietesnioji čiužinio pusė, dengta 6 cm pjaustyto putų poliuretano sluoksniu.

Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR – tvirtas ir stabilus pagrindas visam čiužiniui. Čiužinys išsiskiria 7 anatominėmis zonomis, kurios suteikia stuburui taisyklingą atramą miego metu ir atpalaiduoja įsitempusius viso kūno raumenis. Miegodami ant šio čiužinio pajusite, kaip dingsta nuovargis ir slėgusi įtampa. Pabudę ryte jausitės žvalūs ir pailsėję.

Dėl viskoelastinės medžiagos čiužinys yra ypač elastingas ir tobulai prisitaikantis prie žmogaus kūno formų. Viskoelastinė medžiaga dėl savo unikalių savybių užtikrina ženkliai mažesnį spaudimą sunkiausioms kūno vietoms. Šiame čiužinyje viskoelastinio putų poliuretano aukštis kaip tik toks, kad suaugusio žmogaus kūnas gali jį pajausti. Viskoelastinis putų poliuretanas į save sugeria žmogaus kūno svorį, todėl ant čiužinio atsigulęs žmogus, tarsi atsiduria nesvarumo būsenoje, atsipalaiduoja ir pasineria į ramų miegą.

Išsirinkite Jums patogiausią čiužinio pusę paprasčiausiai jį apvertę! Čiužinys patiks mėgstantiems minkštą arba vidutinio kietumo miego pagrindą.

Čiužinys OLIMPUS yra pagamintas naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas, žmogui ir aplinkai draugiškas medžiagas.

Čiužinio užvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės, sertifikuoto trikotažo, kuris impregnuotas Aloe Vera (alijošiaus) ekstraktu – tai originali medžiaga, vertinama dėl higieninių savybių, nes alavijas naikina dulkių erkutes ir susikaupusias bakterijas. Pluoštas su alijošiaus ekstraktu yra laidus orui ir idealiai sugeria drėgmę.

Visas čiužinio užvalkalo kraštines juosia 3D tinklelis, kuris dar labiau didina oro pralaidumą. Užvalkalas yra daigstytas su antialergine medžiaga, kuri apsaugo nuo dulkių erkučių veisimosi. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūros vandenyje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Čiužinio branduolį sudaro:

 • Viskoelastinė medžiaga (T-50kg/) – 5 cm.
 • Padidinto elastingumo 7 zonų, pjaustytas putų poliuretanas HR (T-42 kg/m³) – 7 cm.
 • Putų poliuretanas (T-38 kg/) – 6 cm.

Papildoma informacija:

 • Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.
 • Čiužinio aukštis su užvalkalu ~19 cm.
 • Garantija - 5 metai.
 • Lovos pagrindas – grotelės.
 • Čiužinio užvalkalo audinį galima rinktis.

Gamintojas: aukščiausios kokybės čiužinių gamintojas su prekiniu ženklu Auraplus (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)