Katalogas
Čiužinys HILDING CONGA Cashmere ~25 cm
339,15 €
−15%
399,00 €
Čiužinys HILDING CONGA
  • Čiužinys HILDING CONGA
  • Čiužinys HILDING CONGA Cashmere

Čiužinys HILDING CONGA Cashmere ~25 cm

Prekės kodas: CCV000342
339,15 €
−15%
399,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
25 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
130 kg
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Conga Cashmere – tai modernus, nespyruoklinis, 7 anatominių kietumo zonų, skandinaviškas, pagamintas iš naujausių putų poliuretanų ir viskoelastinių medžiagų čiužinys su specialiais oro kanalais, mėgstantiems vidutinį ir kiek kietesnį miego pagrindą.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Kietesnėje čiužinio pusėje yra didelio elastingumo 11 cm Velvet Touch HR putų poliuretanas su viskoelastinės medžiagos juostomis pečių ir klubų lygyje. Jis išprofiliuotas taip, kad gulint čiužinio paviršius būtų patogesnis ir minkštesnis, o oro kanalai tarp paviršiaus ir kūno tolygiai paskirstytų šilumą bei oro srautus.

Vidutinio kietumo pusėje yra didelio elastingumo 11 cm HR putų poliuretanas su vėsinančiomis FloFom viskoelastinės medžiagos ir HR hibrido juostomis pečių ir klubų lygyje

Šios specialios juostos abejose čiužinio pusėse papildomai amortizuoja didžiausią kūno spaudimą pečių ir klubų zonose - taip neužspaudžiama kraujotaka, netirpsta galūnės ir lengviau atsipalaiduojama miego metu.

Du labai elastingi skirtingo kietumo HR putų poliuretano sluoksniai užtikrina puikų kūno prilaikymą. Jų profiliavimas 7 anatominėse zonose garantuoja optimalų kūno svorio pasiskirstymą ant čiužinio paviršiaus. Papildomi intarpai pečių srityje - iš vienos pusės viskoelastinė medžiaga Visco, iš kitos pusės vėsinantis viskoelastinės medžiagos ir HR putų poliuretano hibridas FloFom - reaguoja į kūno temperatūrą ir sumažina įtampą bei skausmą pečių ir kaklo srityje. HR putų poliuretano FloFom termoreguliacinės ir vėsinančios savybės pasiteisina vasarą, o šildančios viskoelastinės medžiagos Visco savybės praverčia žiemą. Dėl didelio HR putų poliuretano elastingumo, standumo ir atsparumo čiužinys tinkamas ir didesnį svorį turintiems asmenims (iki 130 kg).

Šilko švelnumo, nepaprastai malonus paliesti, antialerginis užvalkalas Cashmere pagamintas iš aukštos kokybės viskozės ir vertingo kašmyro, kuris apsaugo nuo šalčio ir sugeria iki 40% kūno išskiriamos drėgmės, taip reguliuodamas kūno temperatūrą ir mažindamas žmogaus prakaitavimą bei užtikrindamas optimalią aplinką miegui.  Užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Be to, užvalkalas dalinasi į 2 dalis, kas leidžia Jums skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Nuvelkamas užvalkalas skalbiamas iki 40°C temperatūroje. Visa tai garantuoja aukščiausią higieną miegančiajam.

Čiužinio aukštis ~25 cm.

Branduolys - iš 4 skirtingų putų poliuretanų.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 130 kg.

Garantija - 2 metai.

Pakuotė. Čiužinys ištiestas - pilna pakuotė.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo arba su reguliuojamomis grotelėmis. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt