Katalogas
Čiužinys STYLE (vidutinio kietumo H3) ~24 cm
1 137,30 €
−15%
1 338,00 €
  • Naujiena
Metzeler čiužinys STYLE - miegoimperija.lt
  • Metzeler čiužinys STYLE - miegoimperija.lt
  • Vokiškas Metzeler čiužinys STYLE - miegoimperija.lt
  • Metzeler čiužiniai - miegoimperija.lt
  • Čiužinys STYLE (vidutinio kietumo H3) ~24 cm

Čiužinys STYLE (vidutinio kietumo H3) ~24 cm

Prekės kodas: CCP000763
1 137,30 €
−15%
1 338,00 €
Išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 60-100 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
24 cm
Garantija
10 metų dalinė garantija branduoliui, 2 metai užvalkalui.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Spyruoklės
Putų poliuretano spyruoklės (nemetalinės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Vokiškas Metzeler ženklo čiužinys STYLE vertinantiems maksimalų komfortą, itin aukštą kokybę, patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 24 cm.

Kietumas: vidutinio kietumo (H3). Minkščiausią H1 šio čiužinio versiją rasite čia. Minkštą H2 šio čiužinio versiją rasite čia. Kietą H4 šio čiužinio versiją rasite čia. Kiečiausią H5 šio čiužinio versiją rasite čia. Galimos ir šeimyninės šio čiužinio su dviem skirtingo kietumo branduoliais versijos (taip vadinami Jai ir Jam čiužiniai):  H1+H2 (labai minkštas/minkštas rasite čia), H2+H3 (minkštas/vidutinio kietumo rasite čia), H3+H4 (vidutinio kietumo/kietas rasite čia) ir H4+H5 (kietas/dar kietesnis (extra firm) rasite čia).

Čiužinys dvipusis. Abi pusės yra vienodo kietumo.

7 anatominių zonų.

Skirtas žmonėms iki 100 kg.

Čiužinio branduolį sudaro skirtingų kietumų:

  • minkštesnis profiliuotas didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas (komforto sluoksnis).
  • oro kanalus sudarančios vertikalios vidutinio kietumo putų poliuretano spyruoklės (atraminis sluoksnis).
  • minkštesnis profiliuotas didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas (komforto sluoksnis).

Oro kanalų sistema pasižymi itin geromis oro laidumo ir ventiliacinėmis savybėmis. Putų poliuretano spyruoklės yra ergonomiškai prisitaikanti atrama - idealiai atkartoja kūno kontūrus. Sirtingų kietumų spyruoklės ir specialiai profiliuoti komforto sluosniai suformuoja 7 anatomines zonas, kurios užtikrina tinkamą stuburo padėtį, tolygiau paskirsto kūno slėgį, gerina oro cirkuliaciją ir kraujotaką - geriau priteka kraujas į minkštuosius audinius, miegantysis mažiau prakaituoja. Gaminant čiužinį, naudojamos išmaniosios pjovimo technikos ir technologijos. Paminkštinta pečių komforto zona.

Aukštos kokybės didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno, yra elastingas, mažai deformuojasi ir išsiskiria ilgaamžiškumu, pasižymi geru oro laidumu ir drėgmės išgarinimu, neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Rubex® Nawaro TrioCell struktūrą sudaro didelės, vidutinio dydžio ir mažos poros (po 33%).  Didelės poros tolygiai sumažina slėgį, vidutinės poros paskirsto slėgį, o mažos poros švelniai prilaiko, užtikrindamos optimalų grimzdimą ir sukurdamos nepakartojamą gulėjimo jausmą. Rubex® Nawaro putų poliuretanas gaminamas naudojant šias atsinaujinančios žaliavas: saulėgrąžų aliejų ir vandenį.

Profiliuotas paviršius ženkliai gerina oro cirkuliaciją ir kraujotaką miegant. Kartu su atramine oro kanalų sistema optimaliai subalansuoja oro cirkuliaciją.

Sutvirtinti čiužinio kraštai – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Kai čiužinio plotis virš 160 cm, čiužinį sudaro du vienguliai branduoliai ir vienas jiems bendras užvalkalas.

Užvalkalas su Tencel® pluoštu turi išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Šviesus, modernus, patogus, elastingas, antialerginis užvalkalas 901 RTHS yra pasiūtas iš daugiasluoksnio membraninio audinio. Užvalkalas daigstytas su 20 mm Hypersoft putų poliuretanu, kuris čiužinio paviršiui suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalas skalbiamas iki 60°C. Audinio sudėtis: 66% poliesterio pluoštas, 34% tencelis (Tencel).

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus užtrauktuką, kuris juosia visus 4 čiužinio šonus. Užtrauktukas dalina užvalkalą į dvi atskiras dalis.

Atitinka saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartą (Oeko – Tex 100, 1 kategoriją).

Metzeler AirLine miego sistemą, sudarytą iš čiužinio, lovos grotelių ir pagalvės, testavo ir rekomenduoja "Aktion Gesunder Rücken e.V." (AGR) organizacija Vokietijoje, kovojanti prieš nugaros skausmus.

Garantija: 2 metai užvalkalui, 10 metų dalinė garantija branduoliui (lova yra vienas iš intensyviausiai naudojamų baldų, todėl natūralu, kad kiekvienas čiužinys einant metams praranda dalį savo vertės. Garantinio aptarnavimo atveju, šis vertės sumažėjimas pritaikomas kas metai po 10%, skaičiuojant nuo prekės įsigijimo datos ir pirkinio vertės).

Pakuotė: Čiužinys pristatomas ištiestas, supakuotas plėvelėje. Kai užsakyto čiužinio plotis virš 160 cm, užvalkalas ir abu branduoliai gali būti supakuoti kartu arba atskirai, priklausomai, koks automobilis prekes veža į Lietuvą.

Gamintojas: Metzeler Schaum GmbH (Vokietija).

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Ilgiausias galimas čiužinys - 220 cm, mažiausias plotis - 80 cm. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Čiužinį dėti tik ant medinių ar klijuotos faneros grotelių, kuriose tarpelis tarp lentelių turi būti iki 3 cm. Šis čiužinys tinka ant grotelių su padėties keitimo funkcija (į motorines lovas).

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Atvežimo terminas: 60–100 dienų. Užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)