Katalogas
Vėsinantis čiužinys VENECIJA ~24 cm
332,10 €
−10%
369,00 €
Čiužinys VENECIJA "Lietuvos metų gaminys 2023" aukso laimėtojas - miegoimperija.lt
 • Čiužinys VENECIJA "Lietuvos metų gaminys 2023" aukso laimėtojas - miegoimperija.lt
 • Čiužinys VENECIJA "Lietuvos metų gaminys 2023" aukso laimėtojas - miegoimperija.lt
 • Spyruoklinis čiužinys VENECIJA
 • Vėsinantis čiužinys VENECIJA "Lietuvos metų gaminys 2023" aukso laimėtojas - miegoimperija.lt
 • Vėsinantis čiužinys VENECIJA ~24 cm
 • Užvalkalas čiužiniui - miegoimperija.lt

Vėsinantis čiužinys VENECIJA ~24 cm

Prekės kodas: CCC001682
332,10 €
−10%
369,00 €
Išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
24 cm
Garantija
3 metai branduoliui, 2 metai užvalkalui.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Spyruoklės
Multipocket (mikro kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Čiužinys VENECIJA – tai išskirtinai komfortiškas, vėsinantis čiužinys, mėgstantiems miegoti vėsiai (ypatingas komfortas ir vėsa).

Čiužinys VENECIJA - "Lietuvos metų gaminys 2023" konkurse laimėjo aukso medalį!

Viena čiužinio pusė pasižymi unikalia vėsinančia, su termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminčia viskoelastine (memory) medžiaga Viscoool ir užvalkalo audiniu su Viscool siūlu (apdirbta nano technologija Cooler), kurie suteikia šaldantį efektą, sumažindami temperatūrą net apie 4 laipsnius. Kita čiužinio pusė sudaryta iš lino pluošto ir Clima latekso derinio. Čiužinys pasižymi itin gera termoreguliacija miego metu. Pažangios medžiagos leidžia patirti dar geresnę miego kokybę.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 24 cm.

Kietumas: vidutinis / truputį kietesnis už vidutinį.

Čiužinys dvipusis. Viskoelastinės medžiagos (memory) pusė yra vidutinio kietumo, o su Clima lateksu - truputį kietesnė už vidutinio kietumo.

7 anatominių zonų.

Skirtas žmonėms iki 120 kg.

Čiužinys pagamintas iš aukščiausios kokybės, patikimų, ilgaamžių, laidžių orui, žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų, kurios atitinka ES standartus.

Čiužinio branduolį sudaro:

 • 4 cm aukščio viskoelastinė medžiaga VISCOOOL (tankis 55 kg/m³).
 • 2 cm aukščio VB putų poliuretanas (tankis 25 kg/m³).
 • Neaustinė kamšytinė medžiaga.
 • 7 minkštumo zonų multikišeninių (multipocket) spyruoklių blokas.
 • Neaustinė kamšytinė medžiaga.
 • 0,8 cm aukščio lino pluoštas.
 • 3 cm aukščio Clima lateksas.

Aukštos kokybės multikišeninių (multipocket) spyruoklių blokas suteikia stuburui tvirtą atramą. Bloko viduje esančios spyruoklės yra įsiūtos į atskirus medžiaginius maišelius, dėl to kiekviena spyruoklė gali veikti atskirai – prisitaiko prie kūno formų ir svorio, užtikrina tolygesnį kūno svorio paskirstymą, neperduoda judesių šalia gulinčiam. Viename Multipocket spyruoklių sistemos kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių (~450 vnt./m²) nei paprastoje Pocket sistemoje. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys geriau prisitaiko prie kūno, išlaiko didesnį svorį ir yra ilgaamžiškesnis.

7 anatominės zonos užtikrina tinkamą stuburo padėtį.

Vienoje pusėje yra 4 cm aukščio unikali, patentuota, viskoelastinė medžiaga VISCOOOL, pasižyminti termoreguliacinėmis savybėmis. Ši medžiaga idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno formos, padeda atsipalaiduoti įsitempusiems kūno raumenims, tolygiau paskirsto kūno slėgį sumažindama spaudimą pečių ir klubų srityse, taip pagerindama kraujo ir medžiagų apykaitą. Dėl to miegantysis rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Čiužinyje esanti viskoelastinė medžiaga VISCOOOL ir užvalkalas, kurio viena pusė yra su Viscool siūlu (apdirbta nano technologija Cooler) suteikia šaldantį efektą, sumažindami temperatūrą net apie 4 laipsnius. Tai ypač aktualu šiltuoju metų laiku ir ypatingai aktualu žmonėms, kurie smarkiai prakaituoja ar sunkiai pakelia karštį (ypač miegamajame). 

Kita čiužinio pusė yra dengta 3 cm aukščio Clima lateksu. Lateksas pasižymi momentiniu prisitaikymu ir antibakterinėmis savybėmis, jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai, yra itin elastingas, atsparus deformacijai. Dėl didelio latekso elastingumo čiužinys iš karto optimaliai prisitaiko prie gulinčiojo kūno formos, tolygiau paskirsto kūno slėgį, sumažina spaudimą pečių ir klubų srityse, taip pagerindamas kraujo ir medžiagų apykaitą, be to, sukuria ypatingo patogumo pojūtį. Dėl to atsipalaiduoja įsitempę kūno raumenys, miegantysis rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Oras laisvai cirkuliuoja itin daug skylučių turinčiuose Clima latekso sluoksniuose, pašalindamas perteklinę šilumą ir drėgmę.

Lateksas ir po šiai dienai išlieka viena iš geriausiomis savybėmis pasižyminčių medžiagų čiužinių gamyboje!

Naudojamas lino pluoštas pasižymi ekologiškumu, natūralumu, ilgaamžiškumu, tvirtumu, greitu drėgmės sugėrimu ir išgarinimu, antialerginėmis ir raminančiomis savybėmis, suteikia čiužiniui stabilumo ir kietumo.

Visuose keturiuose čiužinio šonuose padarytos papildomos vėdinimo angelės taip pat didina oro cirkuliaciją čiužinyje.

Visos šios medžiagos kartu su mikro kišeninių spyruoklių bloku sukuria fantastinį pagrindą miegojimui

Čiužinys gaminamas naudojant naujus, nekenksmingus aplinkai ir patvarius klijus. Klijų sudėtyje nėra lakiųjų cheminių medžiagų – klijų pagrindas EVA (etilen vinil acetatas), kuris yra leidžiamas netiesioginiam sąlyčiui su maistu ir plačiai naudojamas maisto pakuočių gamyboje. Klijų plastifikatorius – vaikiškas kūno aliejus. Tai reiškia, jog gaminyje esančios sudėtinės dalys neturi galimybės migruoti į aplink esančias medžiagas. Šie klijai tausoja gamtą, darbuotojų bei vartotojų sveikatą. Klijų sudėtyje nėra skiediklio, todėl nėra kenksmingos emisijos į atmosferą. Klijai yra draugiški aplinkai - klijai ir jų tara perdirbami.

Klijų siūlė yra ilgalaikė ir nesuįranti – tai užtikrina ilgą gaminio tarnavimo laiką. Klijai yra plastiški bei minkšti, klijuota vieta deformuojant nelūžta ir neplyšta.

Užvalkalas yra pasiūtas iš aukštos kokybės, laidaus orui, minkšto ir švelnaus, malonaus lietimui trikotažinio audinio, daigstyto putlia antialergine ~200 g/m² PES medžiaga. Skalbiamas iki 30-40 °C temperatūroje. Viena užvalkalo pusė turi šaldantį efektą, kita pusė – ne.

Šonuose įsiūtos rankenos padeda lengviau apversti ar apsukti čiužinį.

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus vieną arba abu užtrauktukus, kurie juosia visas 4 čiužinio kraštines. Užtrauktukai dalina užvalkalą į dvi arba tris atskiras dalis.

Kita informacija:

 • Anatominės zonos: 7.
 • Ortopedinė apkrova 1 žmogui: iki 120 kg.
 • Garantija: 3 metai branduoliui, 2 metai užvalkalui.
 • Gamintojas: aukščiausios kokybės čiužinių gamintojas su prekiniu ženklu Auraplus (Lietuva).
 • Čiužinio pagrindas - tik medinės ar klijuotos faneros grotelės be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 1,5-5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733. Gaminami ir nestandartiniai čiužiniai (nestandartinės sudėties, nestandartinių matmenų ar pagal kliento pageidavimus).

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)