Katalogas
Čiužinys ROJUS-14 ~22 cm
354,00 €
 • Naujiena
Čiužinys ROJUS-14
 • Čiužinys ROJUS-14
 • Spyruoklinis čiužinys ROJUS-14
 • Užvalkalas Baltas

Čiužinys ROJUS-14 ~22 cm

Prekės kodas: CCC000447
354,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
22 cm
Daigstyta su
Poliesterio antibakteriniu pluoštu 200 g/m2.
Garantija
2 metai užvalkalui, 5 metai branduoliui
Kietumas
Minkštesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Spyruoklės
Multipocket (mikro kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Spyruoklinis čiužinys ROJUS-14 - puikus pasirinkimas mėgstantiems vidutinio kietumo ir truputį minkštesnį čiužinį bei skirtingus pojūčius skirtingose čiužinio pusėse.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 22 cm.

Kietumas: minkštesnis už vidutinio kietumo / vidutinio kietumo (norintiems dar kietesnio čiužinio, yra galimybė dėti storesnes ir kietesnes spyruokles (kaina keisis)).

Čiužinys dvipusis. Vienoje (viskoelastinės medžiagos) pusėje čiužinys minkštesnis už vidutinio kietumo, suteikiantis "nesvarumo būklės" pojūtį, o kitoje - vidutinio kietumo, suteikiantis tuoj pat prisitaikančio, tvirtesnio ir stangresnio paviršiaus pojūtį.

7 anatominių zonų.

Skirtas žmonėms iki 120 kg.

Specialisto komentaras: Viskoelastinė čiužinio pusė yra minkštesnė ir tiktų žmonėms, mėgstantiems šiltą ir minkštesnį pagrindą miegui. Labiau tiktų šaltajam sezonui. Minkštumo pojūtis priklausys nuo gulinčiojo kūno masės ir sudėjimo, kambario temperatūros ir santykinės drėgmės. Vidutinio kietumo putų poliuretano pusė labiau tiktų šiltajam sezonui.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinys pagamintas iš aukščiausios kokybės, patikimų, ilgaamžių, laidžių orui, žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų, kurios atitinka Europos Sąjungos standartus.

Čiužinio branduolį sudaro:

 • 4 cm aukščio viskoelastinis putų poliuretanas (tankis 50 kg/m3).
 • Neaustinė kamšytinė medžiaga (tankis 400 g/m2).
 • 7 minkštumo zonų multikišeninių (multipocket) spyruoklių blokas.
 • Neaustinė kamšytinė medžiaga (tankis 400 g/m2).
 • 3 cm aukščio HR putų poliuretanas (tankis 37 kg/m3).

Multikišeninių (multipocket) spyruoklių blokas suteikia stuburui tvirtą atramą. Bloko viduje esančios spyruoklės yra įsiūtos į atskirus medžiaginius maišelius, dėl to kiekviena spyruoklė gali veikti atskirai – prisitaiko prie kūno formų ir svorio, užtikrina tolygesnį kūno svorio paskirstymą, neperduoda judesių šalia gulinčiam. Viename Multipocket spyruoklių sistemos kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys geriau prisitaiko prie kūno, išlaiko didesnį svorį ir yra ilgaamžiškesnis.

7 anatominės zonos užtikrina tinkamą stuburo padėtį.

Čiužinys ypatingas tuo, kad vienoje jo pusėje virš spyruoklių yra 4 cm aukščio viskoelastinė medžiaga, o kitoje pusėje - 3 cm aukščio didelio elastingumo HR putų poliuretano sluoksnis.

Viskoelastinė medžiaga idealiai prisitaiko prie žmogaus kūno formos, padeda atsipalaiduoti įsitempusiems kūno raumenims, tolygiau paskirsto kūno slėgį sumažindama spaudimą pečių ir klubų srityse, taip pagerindama kraujo ir medžiagų apykaitą. Dėl to miegantysis rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi. Čiužinys priskirtas Rojaus kolekcijai, nes suteikia gulintiems ypatingo patogumo ir lengvumo pojūtį.

Norėdami šiek tiek kietesnio pagrindo, tiesiog apverskite šį čiužinį, ir miegosite ant itin elastingo HR putų poliuretano paviršiaus.

Didelio elastingumo HR putų poliuretanas gerai prisitaiko prie žmogaus kūno formos ir svorio, suteikia tvirtą pagrindą, yra stabilus, itin elastingas, mažiau deformuojasi, dėl atviros porų struktūros pasižymi geru oro laidumu (miegantysis mažiau prakaituoja) ir drėgmės išgarinimu, gerokai prailgina čiužinio tarnavimo laiką, neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Tai higieniška ir žmogaus organizmui draugiška medžiaga.

Visuose keturiuose čiužinio šonuose padarytos papildomos vėdinimo angelės. Tai padidina oro cirkuliaciją čiužinyje.

Užvalkalas yra pasiūtas iš aukštos kokybės, laidaus orui, minkšto ir švelnaus trikotažinio audiniodaigstyto putlia antialergine ~200 g/m² PES medžiaga. Skalbiamas iki 40 °C. Galima rinktis užvalkalo audinio spalvą ir sudėtį. Pasirenkant užvalkalą, bus nurodyta audinio sudėtis.

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus užtrauktuką, kuris juosia visas 4 čiužinio kraštines. Užtrauktukas dalina užvalkalą į dvi atskiras dalis.

Kita informacija:

 • Anatominės zonos: 7.
 • Ortopedinė apkrova 1 žmogui: iki 120 kg.
 • Garantija: 5 metai branduoliui, 2 metai užvalkalui.
 • Gamintojas: Miego imperija (Lietuva).
 • Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)