Katalogas
Čiužinys OPERA ~26 cm
559,00 €
Spyruoklinis Multipocket čiužinys Opera.
  • Spyruoklinis Multipocket čiužinys Opera.
  • Čiužinys OPERA ~26 cm

Čiužinys OPERA ~26 cm

Prekės kodas: CCC000755
559,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
26 cm
Garantija
3 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
130 kg
Zonos
7 anatominės zonos.

Natūralių medžiagų ypatingai geras, karališkas čiužinys Opera.

Čiužinys Opera konkurse "Lietuvos metų gaminys 2015" laimėjo aukso medalį.

Žmogus vis labiau vertina natūralumą bei jį supančią aplinką, todėl su malonumu pristatome čiužinį, į kurį sudėta kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų. Tokios medžiagos pasižymi ilgaamžiškumu, geru pralaidumu orui ir puikiu vėdinimusi.

Čiužinio Opera branduolį sudaro Multipocket spyruoklės, kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, o jų yra net 400 vnt./m2, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai.

Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta net kelių skirtingų sluoksnių deriniu. Tai medvilnė, laidus orui lateksas, kokoso pluoštas bei ypatinga ir neįprasta, prabangių čiužinių bei lovų gamyboje naudojama medžiaga – arklio ašutai.

Žinoma, visų pirma, ašutai yra paruošiami taip, kad būtų tinkami čiužinių gamybos naudojimui, užkertant galimybes alerginei reakcijai. Paruoštas naudojimui arklio ašutų pluoštas veikia kaip puiki vėdinimo sistema. Ji neleidžia miegančiojo kūnui sukaisti - ant tokio čiužinio žmogus jaučia tinkamiausią temperatūrą.

Dėka natūralių arklio ašutų ir kitų medžiagų, esančių čiužinyje derinio, miegančiajam tiek šiltu, tiek šaltu oru nei per karšta, nei per šalta.

Kita čiužinio pusė padengta itin elastingu putų poliuretanu HR.

Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išpjaustytų vėdinimo angelių. Toks čiužinys puikiai praleidžia orą, nesugeria drėgmės, ją natūraliai išgarindamas.

Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos.

Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi vidutinio kietumo ar kietesnį pagrindą.

Užvalkalas yra pagamintas iš sertifikuoto, minkšto ir švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas su 200 g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkalas nuvelkamas užtrauktuku ir skalbiamas 30 ºC temperatūroje arba valomas sausu cheminiu būdu. Užtrauktukas užvalkalą dalina į 2 dalis - vienai daliai džiūstant po skalbimo, ant kitos miegama.

Čiužinio visą baranduolį sudaro:

  • Medvilnės sluoksnis (500 g/m2) - 0,5 cm.
  • Arklio ašutų pluoštas (900 g/m2), kurio tankis 45 kg/m2.
  • Pralaidus orui lateksas, kurio tankis 65 kg/m3 - 2 cm.
  • Kokoso pluoštas - 1 cm.
  • 7 zonų Multipocket spyruoklių blokas. Kiekviena spyruoklė (400 vnt./m2) įvilkta į atskirą maišelį.
  • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
  • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR, kurio tankis 37 kg/m3 - 3 cm.
  • Čiužinio bortai su orui pralaidžiomis angomis.

Rekomenduojame žmonėms iki 130 kg.

Garantija - 3 metai.

Gamintojas: aukščiausios kokybės čiužinių gamintojas su prekiniu ženklu Auraplus (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

PASTABA: čiužinys netinka lovoms su patalynės dėže, kuriose grotelės pasikelia iš šonų iki lovos vidurio.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)