Katalogas
Čiužinys LAGŪNA COOL ~25 cm
349,36 €
−12%
397,00 €
Čiužinys LAGŪNA COOL
  • Čiužinys LAGŪNA COOL
  • Termoreguliacinis čiužinys LAGŪNA COOL
  • Čiužinys LAGŪNA COOL
  • Čiužinys LAGŪNA COOL ~25 cm
  • Baltas trikotažinis užvalkalas

Čiužinys LAGŪNA COOL ~25 cm

Prekės kodas: CCC001032
349,36 €
−12%
397,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
25 cm
Garantija
3 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Zonos
5 anatominės zonos.

Lagūna Cool – tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skirtas įnoringiausiems.

Multipocket spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje.

Tai dvipusis čiužinys, kuriame iš vienos pusės yra 1 cm kokoso pluošto ir 3 cm profiliuoto latekso sluoksnis (kietesnė pusė), o iš kitos pusės - 1 cm kokoso pluošto ir 4 cm Cool viskoelastinės medžiagos (minkštesnė pusė), pasižyminčios termoreguliacinėmis savybėmis (vėsina kūną, kai patalpoje šilta, ir šildo kūną, kai patalpoje vėsu), derinys. Toks čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinys leidžia čiužiniui išlikti tvirtam ir itin elastingam. Abi čiužinio pusės yra truputį kietesnės, nei vidutinio kietumo. Tai čiužinys mėgstantiems kietesnį miego pagrindą maksimaliam kūno komfortui.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200-250 g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40oC temperatūroje.

Užvalkalą galima rinktis iš kelių skirtingų audinių.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Viskoelastinė termoreguliacinė Cool medžiaga - 4 cm.
  • Aukščiausios kokybės kokoso pluoštas – 1 cm.
  • 7 minkštumo zonų kišeninių (Multipocket) spyruoklių sistema.
  • Aukščiausios kokybės kokoso pluoštas - 1 cm.
  • Profiliuotas lateksas (T- 65kg /m3) – 3 cm.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.

Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 25 cm.

Čiužinys – dvipusis.

Garantija – 3 metai.

Gamintojas - Miego imperija (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Čiužinys Lagūna Cool netinka lovose, kuriose yra patalynės dėžė su pakėlimo mechanizmu iš šono iki lovos vidurio (dvigulėse lovose su dvejomis grotelėmis)!

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt