Katalogas
Čiužinys LAGŪNA COOL ~25 cm
384,56 €
−12%
437,00 €
Čiužinys LAGŪNA COOL
  • Čiužinys LAGŪNA COOL
  • Termoreguliacinis čiužinys LAGŪNA COOL
  • Čiužinys LAGŪNA COOL
  • Čiužinys LAGŪNA COOL ~25 cm
  • Baltas trikotažinis užvalkalas

Čiužinys LAGŪNA COOL ~25 cm

Prekės kodas: CCC001032
384,56 €
−12%
437,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
25 cm
Garantija
3 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Zonos
5 anatominės zonos.

Lagūna Cool – tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skirtas įnoringiausiems.

7 zonų Multipocket spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių nei paprastoje Pocket sistemoje. Dėl žymiai didesnio spyruoklių skaičiaus čiužinys geriau prisitaiko prie kūno, išlaiko didesnį svorį ir yra ilgaamžiškesnis.

Tai dvipusis čiužinys, kuriame iš vienos pusės yra 1 cm kokoso pluošto ir 3 cm profiliuoto latekso sluoksnis (kietesnė pusė), o iš kitos pusės - 1 cm kokoso pluošto ir 4 cm viskoelastinės medžiagos Cool (minkštesnė pusė), pasižyminčios termoreguliacinėmis savybėmis (vėsina kūną, kai patalpoje šilta, ir šildo kūną, kai patalpoje vėsu), derinys.

Toks čiužinio sistemos bei sudedamųjų dalių derinys leidžia čiužiniui išlikti tvirtam ir itin elastingam su maksimaliu oro pralaidumu.

Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarytos papildomos vėdinimo angelės užtikrina maksimalią oro cirkuliaciją.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200-250 g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40°C temperatūroje. 

Užvalkalą galima rinktis iš kelių skirtingų trikotažinių audinių.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Viskoelastinė termoreguliacinė medžiaga Cool - 4 cm.
  • Aukščiausios kokybės kokoso pluoštas – 1 cm.
  • 7 minkštumo zonų Multipocket spyruoklių sistema.
  • Aukščiausios kokybės kokoso pluoštas - 1 cm.
  • Profiliuotas lateksas (tankis 65 kg/m3) – 3 cm.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.

Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 25 cm.

Čiužinys – dvipusis.

Garantija – 3 metai.

Gamintojas - Miego imperija (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Čiužinys Lagūna Cool netinka dvigulėse lovose, kuriose yra patalynės dėžė su dvejomis viengulėmis grotelėmis, kurios pasikelia iš šono iki lovos vidurio (jei pastoviai (1-2 kartus per dieną) darinėjama patalynės dėžė)!

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)