Katalogas
Čiužinys HILDING FLAMENCO Tencel ~24 cm
253,38 €
−18%
309,00 €
  • Naujiena
Čiužinys HILDING FLAMENCO
  • Čiužinys HILDING FLAMENCO
  • Čiužinys FLAMENCO
  • Čiužinys HILDING FLAMENCO Tencel ~24 cm

Čiužinys HILDING FLAMENCO Tencel ~24 cm

253,38 €
−18%
309,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
vidutinis/kietesnis
Zonos
7 anatominės zonos.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
130 kg
Spyruoklės
Mikropocket (mikro kišeninės)
Aukštis
22 cm

Hilding Flamenco Tencel – tai aukštos kokybės 7 anatominių zonų Mikropocket spyruoklių sistemos čiužinys, mėgstantiems vidutinio kietumo ir kiek kietesnį miego pagrindą.

Mikropocket sistemoje, viename kvadratiniame metre spyruoklių yra kur kas daugiau nei paprastoje Pocket sistemoje. Tai leidžia čiužiniui tolygiai paskirstyti žmogaus kūno svorį, suteikti stabilią atramą miego metu ir išlaikyti didesnį svorį. Dėl skirtingo kietumo spyruoklių sukurtos 7 anatominės zonos užtikrina maksimalų miegančiojo komfortą

Vienoje čiužinio pusėje spyruokles dengia 1 cm Flexifoam putų poliuretno ir 3,5 cm profiliuoto latekso sluoksnis (vidutinio kietumo pusė). Kitoje pusėje – 4 cm padidinto elastingumo putų poliuretano HR sluoksnis (kiek kietesnė pusė). Čiužinys yra dvipusis, dėl to galėsite pasirinkti Jums patogesnę miego pagrindo pusę.

Čiužinys pasižymi termoreguliacinėmis savybėmis, yra pralaidus orui ir greitai išgarina drėgmę.

Antialerginį Tencel užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 60 °C. Be to, užvalkalas dalinasi į 2 dalis - tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas - patogu parsivežti lengvąja mašina.