Katalogas
Čiužinys SIGMA ~16 cm
260,30 €
−5%
274,00 €
Čiužinys SIGMA
 • Čiužinys SIGMA
 • Čiužinys SIGMA
 • Užvalkalas BALTAS

Čiužinys SIGMA ~16 cm

Prekės kodas: CCK000004
260,30 €
−5%
274,00 €
Išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
16 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietas / Kietesnis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg

SIGMA – dvipusis, kietas, lietuviškas čiužinys, sukurtas padidinto elastingumo putų poliuretano HR pagrindu, kurį iš vienos pusės dengia latekso sluoksnis, o iš kitos – kokoso lakštas ir sluoksnis medvilnės. Išsirinkite Jums patogesnę, kietą arba kietesnę čiužinio pusę paprasčiausiai jį apvertę. Mėgaukitės kokybišku ir giliu miegu kiekvieną naktį.

Šis čiužinys ypatingai mėgstamas profesionalių sportininkų dėl kietumo ir gero oro pralaidumo.

Čiužinio ypatybės:

 • Garantuoja tolygią atramą.
 • Su kietu ir ypatingai laidžiu orui kokoso pluoštu.
 • Su lateksu.
 • Laidus orui
 • Dvipusis, kietesnė ir kieta pusės.
 • Pasirenkamas užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas.

Lateksas suteikia čiužiniui elastingumą ir idealų momentinį prisitaikymą prie kūno, tuo tarpu kokosas yra natūrali, higieniška, laidi drėgmei ir orui medžiaga, kuri pakietina čiužinį. Medvilnės sluoksnis sušvelnina kokoso paviršių. Čiužinys yra dvipusis, todėl miegui, pagal poreikį, galima naudoti abi, kietesnę arba kietą čiužinio puses.

Čiužinys SIGMA pagamintas, naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas, žmogui ir aplinkai draugiškas medžiagas, tinkantis ir alergiškiems žmonėms.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ ir apsauginiu sluoksniu. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūros vandenyje.

Čiužinio branduolį sudaro:
 • Latekso sluoksnis (tankis 65 kg/) – 2 cm.
 • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (tankis 37 kg/) – 11 cm.
 • Kokoso pluošto sluoksnis – 2 cm.
 • Medvilnės sluoksnis – 250 g/m².

Čiužinio aukštis: ~16 cm.

Kietumas: viena pusė kietesnė už vidutinę, kita - kieta.

Anatominės zonos: nėra.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui: iki 120 kg.

Garantija: 2 metai.

Gamintojas: Miego imperija (Lietuva).

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-5 cm.

Čiužinys SIGMA netinka lovose, kuriose yra patalynės dėžė su pakėlimo mechanizmu iš šono iki lovos vidurio (dvigulėse lovose su dvejomis grotelėmis)!

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)