Katalogas
Čiužinys NORA ~19 cm
159,00 €
Čiužinys NORA ~19 cm
  • Čiužinys NORA ~19 cm
  • Čiužinys NORA ~19 cm

Čiužinys NORA ~19 cm

Prekės kodas: CCC000414
159,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–25 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
19 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
90 kg
Zonos
7 anatominės zonos.

Nora – tai tvirtas, pigus, klasikinės sudėties čiužinys kišeninių (Pocket) spyruoklių sistemos pagrindu, turintis 6-8 cm bortus, kurie neleidžia nulinkti čiužinių šonams.

Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, tokiu būdu jos neturi tiesioginio sąlyčio taškų, kas leidžia čiužiniui išlikti begarsiu.

Iš abiejų pusių čiužinį dengia putų poliuretano lakštai. Tai vidutinio kietumo čiužinys. Puikų, orui laidų čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių.

Užvalkalas yra pagamintas iš belgiško žakardinio arba trikotažinio audinio. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Putų poliuretanas VB, kurio tankis 27 kg/m3 – 3 cm.
  • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
  • Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. Pocket 7 zonų spyruoklių sistema, 1 m2 - ~250 vnt. spyruoklių.
  • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
  • Putų poliuretanas VB, kurio tankis 27 kg/m3 – 3 cm.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui – max iki 90 kg.

Garantija - 2 metai.

Gamintojas: aukščiausios kokybės čiužinių gamintojas su prekiniu ženklu Auraplus (Lietuva).

Čiužinys tinkamas dėti ir ant grotelių, ir ant plokštės. Rekomenduojame rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo, tarpelis tarp lentelių grotelėse rekomenduojamas iki 5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt