Katalogas
Čiužinys HILDING TANGO Velvet ~23 cm
269,00 €
Čiužinys HILDING TANGO Velvet
  • Čiužinys HILDING TANGO Velvet
  • Čiužinys HILDING TANGO Velvet
  • Čiužinys HILDING TANGO Velvet

Čiužinys HILDING TANGO Velvet ~23 cm

Prekės kodas: CCC001115
269,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
23 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Spyruoklės
Pocket (kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Tango Velvet – tai septynių anatominių kietumo zonų skandinaviškas spyruoklinis čiužinys, mėgstantiems kiek kietesnį miego pagrindą.

7 anatominių zonų sistema labai efektyviai prisitaiko prie kūno, atpalaiduoja stuburą ir raumenis. Kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį, o skirtingo kietumo 7 anatominės zonos kūną priima optimaliai - taip kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Todėl žmogus rečiau vartosi, giliau miega ir geriau pailsi.

Čiužinio pagrindas – 7 zonų kišeninės spyruoklės. Tai puikus pasirinkimas, norintiems išskirtinai elastingo čiužinio. Kiekviena spyruoklė individualiai prisitaiko prie kūno, įlinksta tik tos čiužinio dalys, kurioms tenka didžiausias krūvis. Čiužinys sugeria judesius, dėl to vartydamiesi ar keldamiesi iš lovos, nepažadinsite šalia miegančio.

Iš vienos pusės spyruoklės padengtos 4 cm orui pralaidžiu latekstu, iš kitos – 3 cm ilgaamžiu, padidinto elastingumo putų poliuretanu HR. Optimaliai pasiskirstę kūno spaudimo taškai idealiai palaiko galvą, pečius, liemenį, klubus ir kojas. Abu sluoksniai prisitaiko prie anatominės kūno sandaros, užtikrindami stuburui optimalų prilaikymą, o komforto pasirinkimas priklauso nuo individualių poreikių.

Užvalkalas Velvetnepaprastai minkštas ir malonus paliesti užvalkalas su inovatyvia „Purotex“ technologija. Tai technologija, kai gamybos procese panaudojami natūralūs probiotikai. Užvalkale įsiūtos mikrokapsulės su probiotinėmis bakterijomis garantuoja sveiką miegą. Kapsulės pamažu eižėja išlaisvindamos probiotikus, kurie naikina alergenus, sukeliančius astmą ar alergiją dulkėms.

Užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją.

Taigi užvalkalas palaiko švarią, šviežią ir sveiką miego aplinką. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 60 °C. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Be to, užvalkalas dalinasi į 2 dalis - tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Čiužinio aukštis ~23 cm.

Branduolys - pocket (kišeninės) spyruoklės.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 120 kg.

Garantija - 2 metai.

Spyruoklių kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas - patogu parsivežti lengvąja mašina. Čiužinys po išpakavimo pilną aukštį įgyja per 72 val., bet miegoti ant jo galima iškart.

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt