Katalogas
Čiužinys HILDING LAMBADA Probiotex ~25 cm
245,63 €
−23%
319,00 €
Čiužinys HILDING LAMBADA
  • Čiužinys HILDING LAMBADA
  • Čiužinys HILDING LAMBADA

Čiužinys HILDING LAMBADA Probiotex ~25 cm

245,63 €
−23%
319,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Zonos
7 anatominės zonos
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Spyruoklės
Pocket Plus (kišeninės paaukštintos)
Aukštis
25 cm.

Hilding Lambada Probiotex – tai labai modernus 7 anatominių zonų paaukštintų Pocket Plus spyruoklių čiužinys, mėgstantiems iš vienos pusės vidutinio kietumo pagrindą, o iš kitos - kiek kietesnį.

Paaukštintos 15 cm kišeninės Pocket Plus spyruoklės suteikia čiužiniui maksimalų elastingumą ir prisitaikymą prie Jūsų kūno formų. Čiužinio kietumui padidinti vieną čiužinio pusę dengia kokoso sluoksnis, sutvirtitas latekso klijais, o ant jo pritvirtintas labai elastingas 4 cm lateksas. Kitoje pusėje virš spyruoklių yra 3 cm didelio elastingumo putų poliuretanas HR.

Nuvelkamą antialerginį Probiotex užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 40 °C. Be to, užvalkalas dalinasi į 2 dalis - tai leidžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos pusės.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles be padėčių nustatymu. Reguliariai apsukdami, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.