Katalogas
Čiužinys HILDING FAMILY ZORBA SILVER ~21 cm
199,00 €
Čiužinys HILDING FAMILY ZORBA
  • Čiužinys HILDING FAMILY ZORBA
  • Čiužinys ZORBA
  • Čiužinys HILDING FAMILY ZORBA SILVER

Čiužinys HILDING FAMILY ZORBA SILVER ~21 cm

Prekės kodas: CCC000825
199,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienas.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
21 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Minkštesnis / Vidutinis.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Spyruoklės
Pocket (kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Čiužinys Hilding Family Zorba Silver – tai aukštos kokybės septynių anatominių zonų Pocket spyruoklių sistemos čiužinys, mėgstantiems minkštesnį miego pagrindą.

Čiužinio branduolį sudaro septynių anatominių zonų kišeninės spyruoklės, kurios užtikrina maksimalų čiužinio prisitaikymą prie Jūsų kūno formų. Kiekviena spyruoklė individualiai prisitaiko prie kūno, įlinksta tik tos čiužinio dalys, kurioms tenka didžiausias krūvis. Čiužinys sugeria judesius, dėl to vartydamiesi ar keldamiesi iš lovos nepažadinsite šalia miegančio. 

Viena čiužinio pusė iš 3 cm Flexifoam putų poliuretano, kita – iš 1 cm Flexifoam putų poliuretano ir 3,5 cm profiliuoto latekso sluoksnio. Latekso sluoksnis suteikia čiužiniui dar daugiau elastingumo.

Čiužinys suteikia taisyklingą atramą Jūsų nugarai ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Čiužinys yra nepaprastai atsparus deformacijoms, dėl to galite būti tikri, kad sveiku ir patogiu miegu galėsite mėgautis ilgus metus.

Antialerginis Silver užvalkalas pagamintas iš orui pralaidžios stuktūros ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Jis dalinasi į 2 dalis: tai ledžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos. Užvalkalas skalbiamas iki 60 °C. Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinio aukštis ~21 cm.

Kietumas - viena pusė yra vidutinio kietumo, kita - kiek minkštesnė.

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 100 kg.

Garantija: 2 metai.

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas – patogu parsivežti lengvąja mašina. Čiužinys po išpakavimo pilną aukštį įgyja per 72 val., bet miegoti ant jo galima iškart.

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt