Katalogas
Čiužinys Hilding FAMILY STEP Silver ~19 cm
175,00 €
Čiužinys Hilding FAMILY STEP
  • Čiužinys Hilding FAMILY STEP
  • Čiužinys Hilding FAMILY STEP Silver
  • Čiužinys Hilding FAMILY STEP Silver

Čiužinys Hilding FAMILY STEP Silver ~19 cm

Prekės kodas: CCC001157
175,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienas.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
19 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
90 kg
Spyruoklės
Pocket (kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Hilding Family Step Silver – tai pigus, skandinaviškas, dvipusis, ekonominės klasės čiužinys su septynių anatominių zonų kišeninėmis spyruoklėmis, mėgstantiems vidutinio kietumo miego pagrindą.

Čiužinio pagrindas – septynių zonų kišeninės spyruoklės. Tai puikus pasirinkimas, norintiems išskirtinai elastingo čiužinio. Kiekviena spyruoklė individualiai prisitaiko prie kūno, įlinksta tik tos čiužinio dalys, kurioms tenka didžiausias krūvis. Čiužinys sugeria judesius, dėl to vartydamiesi ar keldamiesi iš lovos nepažadinsite šalia miegančio.

Iš abiejų čiužinio pusių spyruoklės yra padengtos 2,5 cm putų poliuretanu „Flexifoam“, kuris garantuoja tobulą minkštumo pojūtį. Miego metu stuburui suteikiama taisyklinga atrama, dėl to ryte pabusite visapusiškai pailsėję.

Antialerginis Silver užvalkalas pagamintas iš orui pralaidžios stuktūros ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Jis dalinasi į 2 dalis: tai ledžia skalbiant vieną užvalkalo pusę, miegoti ant kitos. Užvalkalas skalbiamas iki 60 °C.

Čiužinio aukštis ~19 cm.

Skirtas žmonėms iki 90 kg.

Garantija - 2 metai.

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas - patogu parsivežti lengvąja mašina. Čiužinys po išpakavimo pilną aukštį įgyja per 72 val., bet miegoti ant jo galima iškart.

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm. Laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, tinka ir ant plokštės.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt