Katalogas
Dvigulis čiužinys PASSION-N JAI ir JAM (kietumas H2+H3) ~30 cm
1 894,65 €
−15%
2 229,00 €
Vokiškas Metzeler čiužinys PASSION-N JAI ir JAM - miegoimperija.lt
  • Vokiškas Metzeler čiužinys PASSION-N JAI ir JAM - miegoimperija.lt
  • Metzeler dviguliai čiužiniai su Rubex Nawaro TrioCell ir Hypersoft putų poliuretanu - miegoimperija.lt
  • Dvigulis čiužinys PASSION-N JAI ir JAM (kietumas H2+H3) ~30 cm

Dvigulis čiužinys PASSION-N JAI ir JAM (kietumas H2+H3) ~30 cm

Prekės kodas: CCC001730
1 894,65 €
−15%
2 229,00 €
Išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 60-100 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
30 cm
Garantija
10 metų dalinė garantija branduoliui, 2 metai užvalkalui.
Kietumas
Vidutinis / Minkštas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Spyruoklės
Pocket (kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos.

Vokiškas Metzeler ženklo dvigulis čiužinys PASSION-N JAI ir JAM yra su dviem skirtingo kietumo branduoliais (H2+H3). Jis labai patogus, kada vienas šeimos narys mėgsta miegoti kiečiau, o kitas - minkščiau. Maksimaliai prisitaiko ir suteikia ypatingai malonų gulėjimo jausmą.

Tinkamas sprendimas vertinantiems komfortą, itin aukštą kokybę, patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką.

Šis čiužinys sprendžia labai dažną dviejų, kartu miegančių žmonių problemą, kai nesutariama dėl pagrindo miegui kietumo ar patogumo pojūčio. Pora gali pasirinkti skirtingo kietumo pagrindą miegui. Tada vienam gulinčiajam branduolys bus kietesnis, kitam – minkštesnis.

Nors skirtingo kietumo, tačiau du vienodo aukščio branduolius jungia vientisas bendras užvalkalas. Tai leidžia patogiai jaustis nevienodas kūno proporcijas turinčioms arba skirtingo kietumo pagrindo miegui norinčioms poroms.

Čiužinio aukštis su užvalkalu apie 30 cm.

Kietumas: vienas branduolys minkštas (H2), kitas - vidutinio kietumo (H3). Kitas šio čiužinio su dviem skirtingo kietumo branduoliais versijas: H3+H4 (vidutinio kietumo/kietas rasite čia) ir H4+H5 (kietas/dar kietesnis (extra firm) rasite čia).

Čiužinys dvipusis. Abiejų pusių kietumas yra vienodas.

7 anatominių zonų.

Minkštas branduolys skirtas žmonėms iki 90 kg, vidutinio kietumo branduolys - žmonėms iki 100 kg.

Čiužinį sudaro:

  • 2 cm aukščio ypatingai minkštas ir komfortiškas, idealiai prisitaikantis Hypersoft putų poliuretanas (integruotas į užvalkalą).
  • ~6 cm aukščio atitinkamai minkštas arba vidutinio kietumo profiliuotas didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas.
  • Hypersoft putų poliuretanas.
  • ~12 cm aukščio inovatyvi  FlexiZone™ kišeninių spyruoklių sistema.
  • Hypersoft putų poliuretanas.
  • ~6 cm aukščio atitinkamai minkštas arba vidutinio kietumo profiliuotas didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas.
  • 2 cm aukščio ypatingai minkštas ir komfortiškas, idealiai prisitaikantis Hypersoft putų poliuretanas (integruotas į užvalkalą).

Branduoliai yra vienodo pločio, atskiri (nesuklijuoti), apjungti vientisu užvalkalu.

Pagrindinė atrama kūnui abiejuose branduoliuose - 7 zonų kišeninių (pocket) nepriklausomų spyruoklių blokas, kuriame kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį. Tokios spyruoklės individualiai reaguoja ir prisiderina prie gulinčiojo kūno formų ir svorio bei suteikia stuburui taisyklingą atramą. Spyruoklių blokas išsiskiria patogiu ir tolygiu perėjimu tarp zonų, kuris pasiekiamas keičiant spyruoklių vijų skaičių.

7 anatominės zonos užtikrina tinkamą stuburo padėtį, tolygiau paskirsto kūno slėgį, gerina kraujotaką - geriau priteka kraujas į minkštuosius audinius.

Išorinius sluoksnius sudaro aukštos kokybės didelio elastingumo Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas, kuris puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno, yra elastingas, mažai deformuojasi ir išsiskiria ilgaamžiškumu, pasižymi geru oro laidumu ir drėgmės išgarinimu, neleidžia kauptis dulkių erkutėms. Rubex® Nawaro TrioCell struktūrą sudaro didelės, vidutinio dydžio ir mažos poros (po 33%).  Didelės poros tolygiai sumažina slėgį, vidutinės poros paskirsto slėgį, o mažos poros švelniai prilaiko, užtikrindamos optimalų grimzdimą ir sukurdamos nepakartojamą gulėjimo jausmą. Rubex® Nawaro putų poliuretanas gaminamas naudojant šias atsinaujinančios žaliavas: saulėgrąžų aliejų ir vandenį.

7 anatominėmis zonomis profiliuotas Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretanas dar labiau pagerina prisitaikymą prie gulinčiojo kūno ir kraujotaką miegant. Išilginis išorinis ir skersinis vidinis profiliavimas ženkliai gerina oro cirkuliaciją.

Hypersoft putų poliuretanas taip pat padeda geriau prisitaikyti čiužiniui prie gulinčiojo kūno, yra labai tamprus, atsparus plyšimui, apsaugo spyruokles ir viršutinį Rubex® Nawaro TrioCell putų poliuretano sluoksnį.

Sutvirtinti branduolių kraštai – patogesniam įlipimui ir išlipimui iš lovos.

Gaminant čiužinį, naudojamos išmaniosios pjovimo technikos ir technologijos.

Užvalkalas su Tencel® pluoštu turi išskirtinių privalumų: švelnus kaip šilkas, vėsinantis kaip linas, šildantis kaip vilna, drėgmę sutraukiantis kaip medvilnė. Šviesus, modernus, patogus, elastingas, antialerginis užvalkalas 906 RTONHS yra pasiūtas iš daugiasluoksnio membraninio audinio. Užvalkalas su 20 mm Hypersoft putų poliuretanu, kuris čiužinio paviršiui suteikia išskirtinį švelnaus prigludimo pojūtį, tiksliai atkartoja spaudimą, yra tamprus ir neplyštantis. Užvalkalas skalbiamas iki 60°C. Audinio sudėtis: 66% poliesterio pluoštas, 34% tencelis (Tencel).

Užvalkalas lengvai nusiima atsegus užtrauktuką, kuris juosia visus 4 čiužinio šonus. Užtrauktukas dalina užvalkalą į dvi atskiras dalis.

Čiužinys atitinka saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartą (Oeko – Tex 100, 1 kategoriją).

Metzeler AirLine Spring serijos čiužiniai ir Blue Logic grotelės sertifikuoti Vokietijos Sveikatos ir ergonomikos institute IGR.

Garantija: 2 metai užvalkalui, 10 metų dalinė garantija branduoliui (lova yra vienas iš intensyviausiai naudojamų baldų, todėl natūralu, kad kiekvienas čiužinys einant metams praranda dalį savo vertės. Garantinio aptarnavimo atveju, šis vertės sumažėjimas pritaikomas kas metai po 10%, skaičiuojant nuo prekės įsigijimo datos ir pirkinio vertės).

Pakuotė: Branduoliai pristatomi ištiesti, supakuoti plėvelėje. Užvalkalas ir abu branduoliai gali būti supakuoti kartu arba atskirai, priklausomai nuo transporto.

Gamintojas: Metzeler Schaum GmbH (Vokietija).

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Ilgiausias galimas čiužinys - 220 cm, mažiausias plotis - 160 cm. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Čiužinį dėti tik ant medinių ar klijuotos faneros grotelių, kuriose tarpelis tarp lentelių turi būti iki 3 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Atvežimo terminas: 60–100 dienų. Užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)