Katalogas
Pagalvė LILY su mikropluošto pūkų kamuoliukų užpildu
18,00 €
Pagalvė LILY su mikropluošto pūkų kamuoliukų užpildu - miegoimperija.lt
  • Pagalvė LILY su mikropluošto pūkų kamuoliukų užpildu - miegoimperija.lt
  • Pagalvė LILY su mikropluošto pūkų kamuoliukais - miegoimperija.lt

Pagalvė LILY su mikropluošto pūkų kamuoliukų užpildu

Prekės kodas: PAP000647
18,00 €
Pagalvių išmatavimai cm
Spalva
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Minkštesnis už vidutinio kietumo.
Užpildas
Poliesterio mikro pluošto pūkų kamuoliukai antialerginiai
Viršaus audinys
Medvilnė 20%, mikropluoštas 80%

Antialerginė, antibakterinė, labai puri, lengva, dirbtinių mikropoliesterio pūkų kamuoliukų užpildo pagalvė Lily.

Viršaus audinys - aukštos kokybės specialus impilinis audinys, nepraleidžiantis pūkų, iš 20% medvilnės ir 80% mikropluošto, su įvairių spalvų kanteliu arba be jo.

Spalva - balta.

Pagalvės užpildas - labai švelnūs ir purūs 100% mikropoliesterio pūkų kamuoliukai.

Minkštumas - minkštesnė.

Pasirenkant pagalvės dydį, skliausteliuose nurodytas užpildo svoris gramais (kuo didesnis kiekis, tuo pagalvė aukštesnė).

Mikropluošto užpildas yra puiki alternatyva pūkams. Juo užpildyta pagalvė itin minkštai apgaubia Jūsų galvą ir kaklą bei užtikrina geriausią miego aplinką. Mikropluoštas gerokai puresnis ir minkštesnis (o mikropluošto kamuoliukai dar puresni!) ir švelnesnis nei dirbtinis tuščiaviduris silikonizuotas poliesterinis pluoštas, todėl yra geresnė ventiliacija ir mažiau prakaituojama.

Dėl šios pagalvės lengvumo ir purumo, jausmas toks, lyg gulima ant pūkinės pagalvės. Dėl ypatingo minkštumo ir patvarumo, ši pagalvė nepraras savo apimties ir formos ilgą laiką.

Dėl unikalios kryžminės struktūros, pluošte susidaro mažos oro kišenės, kurios didina pagalvės užpildo apimtį. Mikropluoštu užpildytos pagalvės yra daug puresnės ir minkštesnės nei įprastos. Puikus pasirinkimas alergiškiems žmonėms. Joje nesiveisia dulkių erkutės.

Priežiūra. Skalbiama iki 40°C laipsnių temperatūros vandenyje arba valoma sausu cheminiu būdu.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas: prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)