Katalogas
Sleepwell BLUE POCKET kušetė
286,00 €
Sleepwell BLUE POCKET kušetė
  • Sleepwell BLUE POCKET kušetė
  • Sleepwell BLUE POCKET kušetė
  • Sleepwell BLUE POCKET kušetė
  • Sleepwell BLUE POCKET kušetė
  • Sleepwell BLUE POCKET kušetė

Sleepwell BLUE POCKET kušetė

Prekės kodas: CCU000096
286,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Spalva
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 20-50 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Spyruoklės
Pocket (kišeninės)
Užpildas
Putų poliuretanas 3 cm.
Zonos
5 anatominės zonos.

Sleepwell Blue Pocket - tai skandinaviško tipo kušetė su ąžuolinėmis kojelėmis. Jos labiausiai perkamos į daugiau žvaigždučių turinčias užmiesčio sodybas, viešbučius, į jaunuolių kambarius.

Kietumas - vidutinio kietumo.

Kušetės aukštis be kojelių - ~25 cm, kojelių aukštis - ~18 cm, kušetės aukštis su kojelėmis - ~43 cm.

Į komplektaciją įeina 4 keturkampės, į apačią siaurėjančios 18 cm aukščio beržinės kojelės. Galima rinktis iš šių spalvų: balta, ąžuolo, beržo, venge arba juoda. Užsakant, papildomos informacjos langelyje įrašykite norimą spalvą. Galimos ir kitokios formos bei aukščio kojelės.

Kušetės pagrindą sudaro rinktinės medienos rėmas ir 5 anatominių zonų Pocket spyruoklių sistema. 5 anatominės spyruoklių zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Spyruoklių kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas bei ilgametė gamintojų patirtis.

Virš spyruoklių dedamas vatinas ir 3 cm kokybiško ~25-35 km/m3 putų poliuratano sluoksnis.

Baldinis užvalkalo audinys yra malonus ir praktiškas, lengvai valomas naudojant šiuolaikines baldų priežiūros priemones, tačiau svarbu žinoti, jog siekiant ilgaamžiškumo, šiuos audinius reikia reguliariai prižiūrėti. Patartina juos išsiurbti arba nuvalyti šepečiu, o taip pat reikėtų vengti skysčių išsiliejimo ir nestatyti šių baldų tose vietose, kurias pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai. Jei laikysitės šių rekomendacijų, kušetė tarnaus ilgus metus!

Kušetės paviršius yra minkštas ir gerai praleidžia orą.

Papildomai galima įsigyti tuo pačiu audiniu aptrauktą galvūgalį.

Kušetės gamyboje naudojamas vatinas bei užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Kušetės gamintojas – Hilding Anders Baltic AS priklauso didžiausiam Europos bei Azijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Garantija - 2 metai.

Nepamirškite reguliariai apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) kušetę – taip prailginsite jos tarnavimo laiką – ji ilgiau išliks patogi naudoti ir higieniška.

Gaminamos tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (20–50 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Minkštų prekių išmatavimai yra nurodyti nominaliniai, nes faktiniai išmatavimai gali truputį skirtis nuo pateiktų aprašyme. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)