Putų poliuretano vaikiškas čiužinys SAPNAS ~7 cm

Sapnas - pralaidus orui ir elastingas čiužinukas vaikams. Čiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos medžiagos „Lono-Tec I™“, kuri užtikrina tvirtą atramą besivystančiam kūdikio stuburui. Baltas užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Čiužinio aukštis apie 7 cm. Rekomenduojame vaikams iki 3 metų. Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 40ºC. Suteikiama 2 metų garantija.

35,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Čiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos medžiagos „Lono-Tec I™“. Ji užtikrina tvirtą atramą besivystančiam kūdikio stuburui. Lono-Tec I™ tai unikali putų poliuretano medžiaga, kurios medžiagos tankis yra 25-35 kg/m3.

Baltas užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Ši medžiaga pasižymi antibakterinėmis savybėmis, joje nesiveisia dulkių erkutės. Užvalkalą galima skalbti iki 40ºC temperatūroje.

Rekomenduojame vaikams iki 3 metų.

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Lietuvoje.

Pastaba: audinio raštas ir spalva gali skirtis nuo pateiktos nuotraukoje.

DĖMESIO: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733. Minimalus ilgis 100 cm, Maksimalus ilgis 240 cm Minimalus plotis 40 cm, Maksimalus plotis 240 cm

CCP000017

Charakteristikos

Aukštis
7 cm.
Garantija
2 metai.
Rekomenduojame vaikams iki
3-6 metų

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Neperšlampama paklodė B iš medvilnės su guma aplinkui (su "sijonu")

Ši balta, neperšlampama paklodė pralaidi orui, higieninė, antialerginė, gerai sugeria skystį audinio paviršiumi, bet nepraleidžia skysčių per audinį ir apsaugo čiužinį. Joje nesiveisia dulkių erkutės.

Aplink visą perimetrą ji turi "sijoną", kurio apatinėje dalyje yra įsiųta guma.

Viršutinė pusė pagaminta iš kilpinės (frote) 100% medvilnės, o apatinė pusė laminuota poliuretano PU ir poliesterio PES plėvele, "sijonas", kurio aukštis ~25 cm, pasiūtas iš 100% medvilnės.

Skalbiama iki 95 laipsnių vandenyje.

Parašykite atsiliepimą