Katalogas
Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams ~ 12 cm
169,00 €
Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams
  • Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams
  • Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikui ir paaugliui

Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams ~ 12 cm

Prekės kodas: CCC001127
169,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3-40 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
12 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
60 kg
Spyruoklės
Mini-Pocket (kišeninės) 7 cm

Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus 7 cm mini kišeninių spyruoklių bloko. Čiužiniuose naudojamos spyruoklės yra sertifikuotos TÜV standartu. „TÜV“ – (vokiškai – „Technischer Überwachungsverein“) tai Vokietijos techninės kokybės tikrinimo įmonių asociacija, kurios darbas yra užtikrinti įvairiausių produktų saugumo standartus. „TÜV“ ženklu pažymėti produktai atitinka griežtus Vokietijos saugumo standartus, kurie yra skirti apsaugoti žmones ir aplinką nuo neigiamo poveikio.

Ilgaamžis, orui pralaidus ir elastingas 2 cm aukščio putų poliuretanas apgaubia čiužinio pagrindą iš abiejų pusių. Putų poliuretano tankis yra 25-35 kg/m3.

Antialerginis, apsaugantis nuo dulkių erkučių, nuvelkamas, daigstytas, trikotažinis čiužinio užvalkalas pagamintas pagal patentuotą, specialią „Sensity“ technologiją iš 100% PES, skalbiamas iki 40 °C temperatūroje.

Čiužinio BLUE CHILDREN Plus aukštis – apie 12 cm.

Rekomenduojame vaikams iki 60 kg.

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Švedijos koncerno „Hilding Anders Group“ gamykloje Estijoje.

Oeco-Tex® – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles su/be padėčių nustatymu, bet tinka ir ant plokštės, jei nuo čiužinio patalynė nuimama kiekvieną dieną. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–40 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)