Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams
  • Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams
  • Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikui ir paaugliui

Čiužinys BLUE CHILDREN Plus vaikams ir paaugliams ~ 13 cm

Čiužinys BLUE CHILDREN Plus – vidutinio kietumo, klasikinis kišeninių (Pocket) spyruoklių tipo čiužinys su minipocket spyruoklėmis. Šis čiužinys skirtas ieškantiems žemo, nebrangaus, bet labai patogaus čiužinio vaikui. Puikus kainos ir kokybės santykis. Maksimalus oro pralaidumas, puikios ortopedinės savybės ir ilgaamžiškumas dabar prieinami kiekvienam. Čiužinio aukštis – apie 13 cm. Rekomenduojame vaikams iki 60 kg. Suteikiama 2 metų garantija.

129,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Čiužinio BLUE CHILDREN Plus aukštis – apie 13 cm.

Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus 7 cm mini kišeninių spyruoklių bloko. Čiužiniuose naudojamos spyruoklės yra sertifikuotos TÜV standartu. „TÜV“ – (vokiškai – „Technischer Überwachungsverein“) tai Vokietijos techninės kokybės tikrinimo įmonių asociacija, kurios darbas yra užtikrinti įvairiausių produktų saugumo standartus. „TÜV“ ženklu pažymėti produktai atitinka griežtus Vokietijos saugumo standartus, kurie yra skirti apsaugoti žmones ir aplinką nuo neigiamo poveikio.

Ilgaamžis, orui pralaidus ir elastingas 2 cm aukščio putų poliuretanas apgaubia čiužinio pagrindą iš abiejų pusių. Putų poliuretano tankis yra 25-35 kg/m3.

Antialerginis, apsaugantis nuo dulkių erkučių, nuvelkamas, daigstytas, trikotažinis čiužinio užvalkalas pagamintas pagal patentuotą, specialią „Sensity“ technologiją iš 100% PES, skalbiamas iki 40 °C temperatūroje.

Rekomenduojame vaikams iki 60 kg.

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Hilding koncerne (Švedija).

Oeco-Tex® – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formaldehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles su/be padėčių nustatymu, bet tinka ir ant plokštės, jei nuo čiužinio patalynė nuimama kiekvieną dieną. Reguliariai apsukdami, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

Atvežimo terminas:  prekei esant sandėlyje, atvežame per 2–5 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.

C3510102
Sleepwell

Charakteristikos

Aukštis
13 cm
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
60 kg
Garantija
2 metai.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys MAJUS ~11 cm

MAJUS – tai elastingas čiužinys iš dviejų skirtingų sudėčių bei tankių pjaustyto putų poliuretano derinio, sukurtas specialiai vaikams ir paaugliams. Čiužinys suteikia augančiam stuburui taisyklingą atramą ir leidžia vaikui ilsėtis tinkamoje padėtyje visą naktį. Čiužinys pagamintas iš orui pralaidžių medžiagų, dėl to miegantysis naktį nesuprakaituos.

Parašykite atsiliepimą