Porolonas (putų poliuretanas) VB2540

Populiariausios markės porolonas (putų poliuretanas).

17,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Patikrinta, patikima ir plačiausiai naudojama minkštų baldų ir čiužinių gamybai, kelionėse, buityje putų poliuretano (porolono) rūšis VB2540. Tankis 23-26 kg/m3. Spalva - dažniausiai balta arba gelsva.

Parduodame ir kitų tankių VB ir padidinto elastingumo HR putų poliuretaną (poroloną). Taip pat putų poliuretaną (poroloną) pjauname ir pagal klientų pateiktus išmatavimus. Dėl kainos ir terminų teirautis tel. 8-600-70714 ar 8-659-75733 arba el.paštu info@miegoimperija.lt

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas. Prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą. 3 ir 5 cm aukščio šį poroloną palaikome sandėlyje.

VB markės putų poliuratanui (porolonui) gamintojas suteikia 2 metų garantiją, o HR markės - 3-4 metų, bet praktika parodė, kad pagal paskirtį naudojamas jis tarnauja 2-10 kartų ilgiau.

Dėmesio! Nelaikykite porolono vietose, kurias pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai, nes keičiasi spalva bei savybės ir porolonas tampa nebetinkamas naudojimui! 

MMP000001

Charakteristikos

Kietumas
Vidutinio kietumo.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Porolonas (putų poliuretanas) VB2540

Populiariausios markės porolonas (putų poliuretanas).

Parašykite atsiliepimą

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: