Čiužinys Hilding Mambo Merced ~23 cm

349,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Kurdami čiužinį "Mambo' ieškojome tokio putų poliuretano, kuris gaminiui suteiktų iki tol neregėtą komfortą. Putų poliuretano, kuris būtų pakankamai elastinga ir optimaliai kietas. Niekada neiname į kompromisą kokybės sąskaita, štai kodėl mūsų inžinierių kolektyvas sukūrė išskirtinį putų poliuretaną "Velvet Touch", kuris pribloškia savo savybėmis. Be nestandartinės išvaizdos ir rašto, putų poliuretanas yra itin elastiškas, tačiau palietus yra nepaprastai švelnus.

Jei vis dėlto labiau patinka minkštesnis pagrindas, specialiai Tau kitoje čiužinio pusėje įdėjome didelio elastingumo putų poliuretaną. "Velvet Touch" šiuo atveju yra puikus pagrindas minkštesniam putų poliuretanui. Abu putų poliuretano sluoksniai puikiai praleidžia orą, o visas čiužinio branduolys kvėpuoja per papildomas ventiliacijos angas. Dėl to čiužinys ilgiau išlieka tvirtas, o sveiku miegu galima džiaugtis ilgus metus. Papildomai abiejuose minkštosios dalies pusėse įdėjome viskoelastinės medžiagos "Visco" sluoksnius, kurie reaguoja į Tavo kūno temperatūrą. Dėl to Tavo pečiai maloniai panyra į čiužinį, o Tu nejauti jokio spaudimo, ilsiesi ir kaupi jėgas kitai dienai!

Čiužinio branduolys: vienoje pusėje profiliuotas HR putų poliuretanas "Velvet Touch" (aukštis 11 cm), kitoje pusėje - profiliuotas didelio elastingumo HR putų poliuretanas (aukštis 11 cm), iš abiejų pusių - viskoelastinės medžiagos "Visco" sluoksniai.

"Merced" užvalkalas - tai unikalios išvaizdos, su specialiais įspaudais, kurie visam čiužiniui suteikia neįprastą dizainą ir garantuoja jaučiamą masažo efektą. Užvalkalo sudėtyje yra likros, tai užtikrina didelį elastingumą, dėl ko kaskart prisitaiko prie kūno per visą čiužinio paviršių. Mielas ir šilkinis palietus, atitinkamo minkštumo, garantuojančio idealų miego komfortą. Užvalkalą galima skalbti skalbimo mašinoje iki 60 laipsnių temperatūroje.

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
23 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys Hilding Mambo Elips ~26 cm

Parašykite atsiliepimą