Čiužinys HILDING MAMBO MERCED ~23 cm

„Hilding Mambo Merced“  – tai septynių anatominių kietumo zonų, vidutinio kietumo skandinaviškas dvipusis viskoelastinis čiužinys, pasižymintis puikia oro cirkuliacija. 

349,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Hilding Mambo Merced“  – tai septynių anatominių kietumo zonų, vidutinio kietumo skandinaviškas dvipusis viskoelastinis čiužinys, pasižymintis puikia oro cirkuliacija. 

Abiejose čiužinio pusėse – 11 cm profiliuotas „Velvet Touch“ HR putų poliuretanas su viskoelastine medžiaga pečių ir klubų lygyje. „Velvet Touch“ HR putų poliuretanas suteikia čiužiniui kietumo ir patvarumo, o viskoelastinė medžiaga užtikrina maksimalų elastingumą ir prisitaikymą prie žmogaus kūno formų. Miegodami ant šio čiužinio pajusite, kaip dingsta nugaros srityje susikaupusi įtampa, atsipalaiduoja įsitempę kūno raumenys ir panyrate į gilų ir kokybišką miegą.

Čiužinys su „Merced“ užvalkalu – tai unikalios išvaizdos, su specialiais įspaudais, kurie visam čiužiniui suteikia neįprastą dizainą ir garantuoja jaučiamą masažo efektą. Užvalkalo sudėtyje yra likros, tai užtikrina didelį elastingumą, dėl ko kaskart prisitaiko prie kūno per visą čiužinio paviršių. Užvalkalas nuvelkamas ir skalbiamas iki 60 °C.

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
23 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys HILDING MAMBO ELIPS ~26 cm

Hilding Mambo Elips“  – tai septynių anatominių kietumo zonų, vidutinio kietumo skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, pasižymintis puikia oro cirkuliacija.

Parašykite atsiliepimą