Čiužinys HILDING MAMBO ELIPS ~26 cm

Hilding Mambo Elips“  – tai septynių anatominių kietumo zonų, vidutinio kietumo skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, pasižymintis puikia oro cirkuliacija.

349,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Hilding Mambo Elips“  – tai septynių anatominių kietumo zonų, vidutinio kietumo skandinaviškas viskoelastinis čiužinys, pasižymintis puikia oro cirkuliacija.

Kurdami čiužinį „Hilding Mambo Elips“ ieškojome tokio putų poliuretano, kuris gaminiui suteiktų iki tol neregėtą komfortą. Putų poliuretano, kuris būtų pakankamai elastinga ir optimaliai kietas. Niekada neiname į kompromisą kokybės sąskaita, štai kodėl mūsų inžinierių kolektyvas sukūrė išskirtinį putų poliuretaną „Velvet Touch“, kuris pribloškia savo savybėmis. Be nestandartinės išvaizdos ir rašto, putų poliuretanas yra itin elastiškas, tačiau palietus yra nepaprastai švelnus.

Jei vis dėlto labiau patinka minkštesnis pagrindas, specialiai Jums kitoje čiužinio pusėje įdėjome didelio elastingumo putų poliuretaną. „Velvet Touch“ šiuo atveju yra puikus pagrindas minkštesniam putų poliuretanui. Abu putų poliuretano sluoksniai puikiai praleidžia orą, o visas čiužinio branduolys „kvėpuoja“ per papildomas ventiliacijos angas. Dėl to čiužinys ilgiau išlieka tvirtas, o sveiku miegu galima džiaugtis ilgus metus. Papildomai abiejuose minkštosios dalies pusėse įdėjome viskoelastinės medžiagos „Visco“ sluoksnius, kurie reaguoja į Jūsų kūno temperatūrą.

Čiužinio branduolį sudaro vienoje pusėje profiliuotas HR putų poliuretanas „Velvet Touch“ (aukštis 11 cm), kitoje pusėje – profiliuotas padidinto elastingumo HR putų poliuretanas (aukštis 11 cm), iš abiejų pusių – viskoelastinės medžiagos „Visco“ sluoksniai.

Užvalkalas pagamintas iš šilkinio ir minkšto trikotažo „Elips“. Garantuoja didelį elastingumą, dėl ko kaskart prisitaiko prie kūno sudėjimo per visą čiužinio paviršių. Puiki kokybė ir tvirtumas užtikrina gerą ir gilų miegą per visą užvalkalo naudojimo laiką. Užvalkalą lengva išlaikyti švarų, nes jį galima skalbti iki 60 °C.


Hilding

Charakteristikos

Aukštis
26 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys PRIMERO ~22 cm

PRIMERO – tai septynių anatominių zonų, dvipusis, viskoelastinis čiužinys su penkių sluoksnių, skirtingo pjaustymo ir tankio putų poliuretano ir viskoelastinės medžiagos kombinacija, užtikrinančia maksimalų komfortą miego metu. Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2018“ šis čiužinys buvo įvertintas aukso medaliu.

Parašykite atsiliepimą