Čiužinys Hilding Mambo Elips ~26 cm

349,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Kurdami čiužinį "Mambo' ieškojome tokio putų poliuretano, kuris gaminiui suteiktų iki tol neregėtą komfortą. Putų poliuretano, kuris būtų pakankamai elastinga ir optimaliai kietas. Niekada neiname į kompromisą kokybės sąskaita, štai kodėl mūsų inžinierių kolektyvas sukūrė išskirtinį putų poliuretaną "Velvet Touch", kuris pribloškia savo savybėmis. Be nestandartinės išvaizdos ir rašto, putų poliuretanas yra itin elastiškas, tačiau palietus yra nepaprastai švelnus.

Jei vis dėlto labiau patinka minkštesnis pagrindas, specialiai Tau kitoje čiužinio pusėje įdėjome didelio elastingumo putų poliuretaną. "Velvet Touch" šiuo atveju yra puikus pagrindas minkštesniam putų poliuretanui. Abu putų poliuretano sluoksniai puikiai praleidžia orą, o visas čiužinio branduolys kvėpuoja per papildomas ventiliacijos angas. Dėl to čiužinys ilgiau išlieka tvirtas, o sveiku miegu galima džiaugtis ilgus metus. Papildomai abiejuose minkštosios dalies pusėse įdėjome viskoelastinės medžiagos "Visco" sluoksnius, kurie reaguoja į Tavo kūno temperatūrą. Dėl to Tavo pečiai maloniai panyra į čiužinį, o Tu nejauti jokio spaudimo, ilsiesi ir kaupi jėgas kitai dienai!

Čiužinio branduolys: vienoje pusėje profiliuotas HR putų poliuretanas "Velvet Touch" (aukštis 11 cm), kitoje pusėje - profiliuotas didelio elastingumo HR putų poliuretanas (aukštis 11 cm), iš abiejų pusių - viskoelastinės medžiagos "Visco" sluoksniai.

Užvalkalas "Elips" pagamintas iš šilkinio ir minkšto trikotažo "Elips". Garantuoja didelį elastingumą, dėl ko kaskart prisitaiko prie kūno sudėjimo per visą čiužinio paviršių. Puiki kokybė ir tvirtumas užtikrina gerą ir gilų miegą per visą užvalkalo naudojimo laiką. Užvalkalą lengva išlaikyti švarų, nes jį galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūros vandenyje.

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
26 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys PRIMERO ~22 cm

Konkurse "Lietuvos metų gaminys 2018" šis čiužinys įvertintas aukso medaliu. Tai lietuviškas, saugus čiužinys, pagamintas iš sertifikuotų, perdirbimui draugiškų medžiagų.

Čiužinys PRIMERO – tai ypač elastingas ir maksimalų komfortą suteikiantis čiužinys.

Čiužinio aukštis su užvalkalu: apie 22 cm.

Čiužinys – dvipusis.

Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 100 kg.

Garantija – 5 metai.

Lovos pagrindas – grotelės.

Parašykite atsiliepimą