Kieti čiužiniai Kėdainiuose
  • Kieti čiužiniai Kėdainiuose

Čiužinys ROJUS-30, ~24 cm

Rojus-30 - idealus pasirinkimas mėgstantiems kietesnį čiužinį. 

274,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Dvipusis kietokas mikrospyruoklinis čiužinys, h~24 cm

Rojus-30 - idealus pasirinkimas mėgstantiems kietesnį čiužinį. Tai labai kokybiškas, kietokas, itin prabangus, patikimas, patogus ir ergonomiškas čiužinys. Rekomenduojamas žmonėms su nugaros, kaklo problemomis, turintiems antsvorio ar turintiems padidinto prakaitavimo problemų.

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 150 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. 

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra mikrokišeninių nepriklausomų spyruoklių (Mikropocket) blokas (1 m2 yra net ~500 spyruoklių), kuriame kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį spaudimo taškuose. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Šis mikrospyruoklių blokas dar geriau prisitaiko prie žmogaus kūno nei kišeninių spyruoklių blokas (pocket). Šis mikrospyruoklių blokas ypač tinka didelio svorio žmonėms.

Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, todėl čiužinys ypatingai tylus.

Jis ypatingas tuo, kad viršutinį ir apatinį čiužinio sluoksnį sudaro 2 cm aukščio kokoso pluoštas, kuris yra kietas, standus, užtikrina gerą oro pralaidumą, greitai šalina šilumą, lengvai išgarina čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Po kokoso pluoštu įdėtas padidinto elastingumo 2 cm aukščio 42 kg/m2 putų poliuretano sluoksnis, kuris prideda elastingumo ir truputį minkštumo. Abiejose pusėse ant kokoso tvirtinami 250 g/m2 medvilnės sluoksniai.

Visos šios savybės kartu su mikrospyruoklių bloko savybėmis sukuria fantastinį pagrindą miegojimui. Ne veltui jam suteikėme Rojaus pavadinimą.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurį malonu liesti ir kurio sudėtyje yra medvilnės. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūros vandenyje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

CCC000519

Charakteristikos

Aukštis
24 cm.
Kietumas
Kietas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui)
150 kg.
Garantija
5 metai.

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys ROJUS-30, ~24 cm

Rojus-30 - idealus pasirinkimas mėgstantiems kietesnį čiužinį. 

Parašykite atsiliepimą

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: