Katalogas
Čiužinys OPERA COOL ~28 cm
599,28 €
−12%
681,00 €
Čiužinys OPERA COOL
 • Čiužinys OPERA COOL
 • Termoreguliacinis čiužinys OPERA COOL
 • Čiužinys OPERA COOL ~28 cm
 • Čiužinys su arklio ašutais OPERA COOL
 • Čiužinys OPERA COOL
 • Čiužinys OPERA COOL 27 cm
 • Aloe Vera užvalkalas

Čiužinys OPERA COOL ~28 cm

Prekės kodas: CCC001068
599,28 €
−12%
681,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2–20 dienų.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
28 cm
Garantija
5 metai.
Kietumas
Kietesnis už vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
130 kg
Zonos
7 anatominės zonos

Opera Cool – tai modernus Multipocket spyruoklių sistemos čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės medžiagas ir skirtas įnoringiausiems.

Žmogus vis labiau vertina natūralumą bei jį supančią aplinką ir naujoves, tokias kaip medžiagas su ypatingomis termoreguliacinėmis savybėmis. Todėl siūlome išbandyti čiužinį, į kurį sudėta kiek įmanoma daugiau natūralių medžiagų ir nuostabių naujienų. Šios medžiagos pasižymi ypatingu pralaidumu orui ir puikia ventiliacija.

Čiužinys pagamintas Multipocket spyruoklių sistemos pagrindu, kiekviena spyruoklė yra įvilkta į neaustos medžiagos kišenėlę, todėl kiekvienos spyruoklės individualaus reagavimo metu puikiai sugeriami miegančiojo judesiai. Tokioje spyruoklių sistemoje viename kvadratiniame metre yra kur kas daugiau spyruoklių (o jų yra net 400 vnt. į kv.m) nei paprastoje Pocket sistemoje, todėl čiužinys dar geriau prisitaiko prie gulinčiojo bei tinka ir didesnio svorio žmonėms.

Ypatingam komfortui pasiekti, viena čiužinio pusė dengta net kelių skirtingų sluoksnių deriniu. Tai medvilnė, laidus orui lateksas, aukščiausios kokybės kokoso pluoštas, ypatinga ir neįprasta, prabangių čiužinių bei lovų gamyboje naudojamos medžiagos – arklio ašutai bei naujos kartos viskoelastinė medžiaga Viscool, pasižyminti ypatingomis termoreguliacinėmis savybėmis.

Žinoma, visų pirma, ašutai yra paruošiami taip, kad būtų tinkami čiužinių gamybos naudojimui, užkertant galimybes alerginei reakcijai. Paruoštas naudojimui arklio ašutų pluoštas veikia kaip puiki vėdinimo sistema. Ji neleidžia miegančiojo kūnui sukaisti ant tokio čiužinio - žmogus jaučia tinkamiausią jo kūnui temperatūrą. Dėka natūralių arklio ašutų ir Viscool medžiagų, esančių čiužinyje derinio, miegančiajam tiek šiltu, tiek šaltu oru nei per karšta, nei per šalta.

Kita čiužinio pusė padengta ypatinga viskoelastine medžiaga Viscool, kuri vėsina kūną, kai patalpoje šilta, ir šildo kūną, kai patalpoje vėsu.

Šio čiužinio pagrindą prilaikantys šonai iš visų pusių turi daugybę specialiai išpjaustytų vėdinimo angelių. Toks čiužinys puikiai praleidžia orą, nesugeria drėgmės, ją natūraliai išgarindamas.

Čiužinio gamyboje naudojamos sertifikuotos, orui laidžios bei žmogui ir aplinkai draugiškos medžiagos. Čiužinys tinka tiems, kurie miegui renkasi kiek kietesnį nei vidutinio kietumo pagrindą.

Užvalkalas, kurį galima pasirinkti, yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200-250 g/m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40oC temperatūroje.

Čiužinio baranduolį sudaro:

 • Medvilnės sluoksnis (500 g/m2) - 0,5 cm.
 • Arklio ašutų pluoštas (900 g/m2), kurio tankis 45 kg/m3.
 • Pralaidus orui lateksas, kurio tankis 65 kg/m3 - 2 cm.
 • Kokoso pluoštas - 1 cm.
 • Multipocket 7 zonų (spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius). 1 m2 - 400 spyruoklių.
 • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
 • Kokoso pluoštas - 2 cm.
 • Viskoelastinė medžiaga Cool (T-50 kg/m3) - 4 cm.
 • Čiužinio bortai su orui pralaidžiomis angomis.

Čiužinio aukštis su užvalkalu - ~27 cm.

Rekomenduojame žmonėms iki 130 kg.

Čiužinys – dvipusis.

Garantija - 5 metai.

Pagaminta Lietuvoje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse rekomenduojamas 3-5 cm.

PASTABA: čiužinys netinka lovoms su patalynės dėže, kuriose grotelės pasikelia iš šonų iki lovos vidurio.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: gaminamas ir nestandartinių matmenų. Dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu info@miegoimperija.lt arba tel:. +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (2-20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt

Prekės įvertinimai

Komentarai (0)