Čiužinys SIGMA ~16 cm

SIGMA – dvipusis, lietuviškas čiužinys, sukurtas padidinto elastingumo putų poliuretano HR pagrindu, kurį iš vienos pusės dengia latekso sluoksnis, o iš kitos – kokoso lakštas. Išsirinkite Jums patogesnę, minkštesnę arba kietesnę, čiužinio pusę paprasčiausiai jį apvertę. Mėgaukitės kokybišku ir giliu miegu kiekvieną naktį.

209,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

SIGMA – dvipusis, lietuviškas čiužinys, sukurtas padidinto elastingumo putų poliuretano HR pagrindu, kurį iš vienos pusės dengia latekso sluoksnis, o iš kitos – kokoso lakštas. Išsirinkite Jums patogesnę, minkštesnę arba kietesnę, čiužinio pusę paprasčiausiai jį apvertę. Mėgaukitės kokybišku ir giliu miegu kiekvieną naktį.

Čiužinio ypatybės:

 • Garantuoja tolygią atramą
 • Su kokosu
 • Su lateksu
 • Laidus orui
 • Dvipusis, kietesnė, minkštesnė pusės
 • Užvalkalas nusegamas užtrauktuku

Lateksas suteikia čiužiniui minkštumo ir elastingumo, tuo tarpu kokosas yra natūrali, higieniška, laidi drėgmei ir orui medžiaga, kuri pakietina čiužinį. Miegui galima naudoti abi, kietesnę arba minkštesnę čiužinio puses, pagal poreikį. Visuose keturiuose čiužinio bortuose padarėme papildomas vėdinimo angeles. Tai suteikia gaminiams eksploatavimo metu maksimalų vėdinimą.

Čiužinys yra dvipusis, todėl galite miegoti tiek ant vienos, tiek ant kitos čiužinio pusės. Be to, patariame kelis kartus per metus čiužinį apversti. Taip labiausiai įdumbančios vietos grįš į pradinę padėtį ir prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

SIGMA yra lietuvių čiužinių gamintojo „Auraplus“ čiužinys, pagamintas naudojant aukščiausios kokybės, sertifikuotas, žmogui ir aplinkai draugiškas medžiagas, tinkantis ir alergiškiems žmonėms.

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio, kurį malonu liesti. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 200 g/ ir apsauginiu sluoksniu. Užvalkalas nusegamas užtrauktuku ir skalbiamas iki 40 °C temperatūros vandenyje.

Čiužinio branduolį sudaro:
 • Latekso sluoksnis (T-65 kg/) – 2 cm.
 • Padidinto elastingumo putų poliuretanas HR (T-37 kg/) – 11 cm.
 • Kokoso pluošto sluoksnis – 2 cm.
 • Medvilnės sluoksnis – 250 gr/m2.

Papildoma informacija:

 • Ortopedinė apkrova (1 žmogui) – 120 kg.
 • Čiužinio aukštis su užvalkalu – apie 16 cm.
 • Lovos pagrindas – grotelės.
 • Garantija – 3 metai.
 • Čiužinio užvalkalo audinį galima rinktis.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

SVARBU: dėl nestandartinių matmenų kreiptis el.paštu: info@miegoimperija.lt arba tel.: +370 600 70714, +370 659 75733.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (7–20 dienų).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt.

CCK000004
Auraplus

Charakteristikos

Aukštis
16 cm
Kietumas
minkštesnis/kietesnis
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Garantija
3 metai

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Čiužinys OLIMPUS ~19 cm

Čiužinys OLIMPUS – tai išskirtinai elastingas, trijų sluoksnių čiužinys su ortopedinėmis savybėmis. Ypatingam komfortui pasiekti, čiužinio branduolys susideda net iš kelių skirtingų sluoksnių, skirtingo tankio bei pjaustymo derinio.

Parašykite atsiliepimą