Katalogas
Čiužinys JŪRA-20 ~14 cm
262,00 €
Kokosiniai čiužiniai Tauragėje
  • Kokosiniai čiužiniai Tauragėje
  • Čiužinys JŪRA-20 ~14 cm

Čiužinys JŪRA-20 ~14 cm

262,00 €
Išmatavimai
Užvalkalas
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Kietas.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
5 metai.
Aukštis
14 cm.

Dvipusis čiužinys, h~14 cm

Jūra-20 - idealus pasirinkimas norintiems miegoti kietai. Tai labai kokybiškas, kietas, patikimas, patogus ir ergonomiškas čiužinys. Dažnai perkamas vaikams, paaugliams, žmonėms su įvairiomis nugaros problemomis.

Skirtas žmonėms, sveriantiems iki 110 kg.

Garantija - branduoliui 5 metai, užvalkalui 2 metai.

Šis čiužinys yra iš "Miego imperijos" kolekcijos. Tai reiškia, kad čiužinio gamyboje naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, atitinkančios visus Europos Sąjungos standartus. Čiužinys pagamintas iš patikimų, ilgaamžių, pralaidžių orui bei žmogui ir aplinkai nekenksmingų medžiagų. 

Šiame čiužinyje pagrindinė atrama kūnui yra 11 cm aukščio puikiai praleidžiantis orą padidinto elastingumo ir didelio tankio (40 kg/m3) putų poliuretanas HR, kuris iškart dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos ir svorio.

Čiužinys ypatingas tuo, kad iš vienos pusės yra 2 cm aukščio kokoso pluoštas, kuris yra kietas, standus, užtikrina gerą oro pralaidumą, greitai šalina šilumą, lengvai išgarina čiužinyje susikaupusią drėgmę, todėl jame nesikaupia dulkių erkutės ir grybeliai. Ant kokoso pluošto išorinės pusės tvirtinamas 250 g/m2 medvilnės sluoksnis. 

Užvalkalas yra pagamintas iš švelnaus trikotažinio audinio (audinio tankis ~250 g/m2), kurį malonu liesti ir kurio sudėtyje yra medvilnės. Iš abiejų pusių daigstytas su 300g/m2 antialergine putlia medžiaga. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba užvalkalas yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40C temperatūros vandenyje arba valyti sausu cheminiu būdu.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3-4 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.