Katalogas
Čiužinys ZARA ROLL ~20 cm
199,00 €
Pigus čiužinys "Zara Roll"
  • Pigus čiužinys "Zara Roll"
  • Čiužinys ZARA ROLL
  • Pigus čiužinys ZARA ROLL

Čiužinys ZARA ROLL ~20 cm

Prekės kodas:CCC001082
199,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Minkštesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
100 kg
Garantija
2 metai.
Aukštis
20 cm.

Zara Roll – tai dvipusis, klasikinės sudėties, tvirtas, pigus, ekonominės klasės čiužinys kišeninių (Pocket) spyruoklių sistemos pagrindu, turintis 10 cm bortus. Labai lengvas čiužinio transportavimas - susuktas į ruloną vakuuminėje pakuotėje ir įdėtas į dėžę (160x200 čiužinio svoris su pakuote yra ~ 23 kg).

Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui judesys nepersiduoda kitam. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, tokiu būdu jos neturi tiesioginio sąlyčio taškų, kas leidžia čiužiniui išlikti begarsiu.

Iš abiejų pusių čiužinį dengia putų poliuretano lakštai. Orui laidų čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių. Tai vidutinio kietumo čiužinys - viena pusė vos minkštesnė, kita - vos kietesnė.

Užvalkalas yra pagamintas iš minšto ir švelnaus trikotažinio audinio, kurio tankis ~120 g/m2, o sudėtis - 100% PES. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga ~100 g/m2. Užtrauktuko pagalba užvalkalas lengvai nuimamas ir dalinasi į 2 dalis. Prireikus galima skalbti iki 60 C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Putų poliuretanas VB2540, kurio tankis 25 kg/m3 – 3 cm.
  • Tinklelis.
  • Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. 7 zonų Pocket spyruoklių sistema, 1 m2 - 256 spyruoklės.
  • Tinklelis.
  • Putų poliuretanas VB2540, kurio tankis 25 kg/m3 – 2 cm.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui – max iki 100 kg.

Garantija - 2 metai.

Išėmus iš vakuuminės pakuotės, čiužinys pilnai atsistato per 48 val.

Čiužinys tinkamas dėti ir ant grotelių, ir ant plokštės. Rekomenduojame rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo, tarpelis tarp lentelių grotelėse rekomenduojamas iki 5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti bei apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Šis čiužinys gaminamas tik nurodytų standartinių išmatavimų.