Katalogas
Čiužinys ZARA ~18 cm
123,00 €
Pigus čiužinys "Zara"
  • Pigus čiužinys "Zara"

Čiužinys ZARA ~18 cm

Prekės kodas:CCC000495
123,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
90 kg
Garantija
2 metai.
Aukštis
18 cm

Zara – tai klasikinės sudėties, tvirtas, pigus, ekonominės klasės čiužinys kišeninių (Pocket) spyruoklių sistemos pagrindu, turintis 5-6 cm bortus.

Kiekviena spyruoklė individualiai reaguoja ir dinamiškai prisiderina prie atskirų kūno dalių formos, bei taisyklingai paskirsto žmogaus kūno svorį. Todėl, jei miegate ne vienas, judant vienam žmogui judesys nepersiduoda kitam. Kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tekstilinį maišelį, tokiu būdu jos neturi tiesioginio sąlyčio taškų, kas leidžia čiužiniui išlikti begarsiu.

Iš abiejų pusių čiužinį dengia putų poliuretano lakštai. Tai vidutinio kietumo čiužinys. Orui laidų čiužinį galima naudoti iš abiejų pusių.

Užvalkalas yra pagamintas iš belgiško žakardinio audinio. Iš abiejų pusių daigstytas antialergine putlia medžiaga 100-150 g / m2. Užvalkale yra užtrauktukas, kurio pagalba jis yra lengvai nuimamas. Prireikus galima skalbti iki 40o C temperatūroje.

Čiužinio branduolį sudaro:

  • Putų poliuretanas VB, kurio tankis 27 kg/m3 – 3 cm.
  • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
  • Spyruoklės įvilktos į atskirus maišelius. Pocket spyruoklių sistema, 1 kv./m2 - 240 vnt. spyruoklių.
  • Veltinio sluoksnis - 5 mm.
  • Putų poliuretanas VB, kurio tankis 27 kg/m3 – 2 cm.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui – max iki 90 kg.

Garantija - 2 metai.

Čiužinys tinkamas dėti ir ant grotelių, ir ant plokštės. Rekomenduojame rinktis tik medines ar klijuotos fanieros groteles be padėčių nustatymo, tarpelis tarp lentelių grotelėse rekomenduojamas iki 5 cm.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį - taip prailginsite jo tarnavimo laiką - jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.