Katalogas
Čiužinys VEGA LATEX ~24 cm
208,00 €
−20%
260,00 €
  • Naujiena
Čiužinys VEGA LATEX
  • Čiužinys VEGA LATEX
  • Čiužinys VEGA LATEX
  • Čiužinys VEGA LATEX ~24 cm

Čiužinys VEGA LATEX ~24 cm

208,00 €
−20%
260,00 €
Išmatavimai
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–28 dienas.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Kietumas
Vidutinio kietumo.
Zonos
7 anatominės zonos.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
110 kg
Garantija
2 metai.
Aukštis
24 cm.

Čiužinio pagrindas sudarytas iš standaus kišeninių spyruoklių bloko, kuriame esančios spyruoklės individualiai reaguoja į kūno spaudimą. Spyruoklės suskirstytos į 7 anatomines zonas, todėl puikiai prisitaiko prie kūno, neperduoda judesių bei suteikia tvirtą atramą.

Viršutinis 3 cm storio latekso sluoksnis savo sudėtyje turi 50% natūralaus kaučiuko, todėl jame nesiveisia dulkių erkutės. Natūralios medžiagos užtikrina latekso ilgaamžiškumą ir elastingumą.

Lateksas yra perforuotas skylutėmis, todėl užtikrina oro laidumą bei puikiai garina susikaupusią drėgmę miego metu.

Ilgaamžė, orui pralaidi ir aukšto elastingumo medžiaga Lono-Tec I®  apgaubia spyruokles 2 cm storio sluoksniu iš viršutinės, bei 3 cm iš apatinės čiužinio pusės. Ši medžiaga yra standi, todėl tolygiai paskirsto kūno svorį ir prailgina čiužinio tarnavimo laiką.

Čiužinį lengva prižiūrėti – jis gaminamas su nuvelkamu užvalkalu. Užvalkalo viršutinė dalis - 2 cm storio nusegamas higieninis užvalkalas, kuris yra išskirtinai purus dėl specialaus daigstymo metodo ir gali būti skalbiamas iki 60ºC temperatūroje.

Švelnus užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Užvalkalas nuvelkamas, turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse ir yra skalbiamas iki 60ºC temperatūroje.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tvirtą, orui pralaidų lovos pagrindą arba groteles be padėčių nustatymo. Reguliariai apversdami čiužinį prailginsite jo tarnavimo laiką.

Gaminama tik nurodytų standartinių išmatavimų.

Rekomenduojame žmonėms iki 110 kg. 

Suteikiama 2 metų garantija.

Pagaminta Lietuvoje!

Atvežimo terminas:  prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.