Katalogas
Čiužinys Hilding CHA-CHA Tencel ~21 cm
229,00 €
Čiužinys Hilding CHA-CHA
  • Čiužinys Hilding CHA-CHA
  • Čiužinys Hilding CHA-CHA Tencel
  • Čiužinys Hilding CHA-CHA Tencel ~21 cm

Čiužinys Hilding CHA-CHA Tencel ~21 cm

Prekės kodas: CCC001241
229,00 €
Čiužinių išmatavimai cm
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 3–35 dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.
Aukštis
21 cm
Garantija
2 metai.
Kietumas
Kietesnis už vidutinio kietumo.
Ortopedinė apkrova (1 žmogui) iki
120 kg
Spyruoklės
Pocket (kišeninės)
Zonos
7 anatominės zonos

Hilding Cha-Cha Tencel – tai skandinaviškas čiužinys, mėgstantiems kiek kietesnį miego pagrindą.

Tai puikus pasirinkimas, norintiems išskirtinai elastingo čiužinio.

Čiužinio pagrindas – septynių zonų kišeninės spyruoklės. Kiekviena spyruoklė individualiai prisitaiko prie kūno, įlinksta tik tos čiužinio dalys, kurioms tenka didžiausias krūvis. Čiužinys sugeria judesius, dėl to vartydamiesi ar keldamiesi iš lovos, nepažadinsite šalia miegančio.

Iš abiejų čiužinio pusių spyruoklės yra padengtos 3 cm ilgaamžiu, profiliuotu, didelio elastingumo HR Velvet Touch putų poliuretanuProfiliuotas paviršius pagerina ventiliaciją ir turi "masažinį efektą". Miego metu stuburui suteikiama taisyklinga atrama, dėl to ryte pabusite visapusiškai pailsėję.

Antialerginį Tencel užvalkalą juosia 3D juostelė, kuri gerina oro cirkuliaciją ir užtikrina čiužinio branduolio ventiliaciją. Čiužinio kraštuose esančios rankenos leidžia patogiai paimti ir pakelti čiužinį. Užvalkalas užtrauktuko pagalba dalinasi į 2 dalis, skalbiamas iki 60 °C.

Čiužinio aukštis ~21 cm.

Spyruoklės - kišeninės (pocket).

Zonos - 7 anatominės zonos.

Ortopedinė apkrova 1 žmogui max iki 120 kg.

Garantija - 2 metai.

Spyruoklių kokybę garantuoja DIN EN ISO 9001 sertifikatas.

Užvalkalo audinys atitinka tarptautinį „Oeko-Tex 100“ standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų).

Čiužinys pristatomas vakuumo pakuotėje susuktas – patogu parsivežti lengvąja mašina. Čiužinys po išpakavimo pilną aukštį įgyja per 72 val., bet miegoti ant jo galima iškart.

Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tik medines ar klijuotos faneros groteles be padėčių nustatymo. Tarpelis tarp lentelių grotelėse turi būti 3–5 cm. Laikantis čiužinio priežiūros taisyklių, tinka ir ant plokštės.

Nepamirškite reguliariai vėdinti ir apversti ar apsukti (sukeisti galvūgalį su kojūgaliu) čiužinį – taip prailginsite jo tarnavimo laiką – jis ilgiau išliks patogus naudoti ir higieniškas.

Gaminamas tik standartinių išmatavimų.

Atvežimo terminas: užsakius nurodysime preliminarų atvežimo terminą (3–35 dienos).

Dėmesio! Nuotraukose pateiktos prekės spalvos bei atspalviai (priklausomai nuo monitoriaus nustatymų ir prekės apšvietimo), užrašai ar pakuotė gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu: +370 600 70714, +370 659 75733 arba el. paštu: info@miegoimperija.lt