Čiužinys Hilding LATINO Elips
  • Čiužinys Hilding LATINO Elips

Čiužinys HILDING LATINO ELIPS ~22 cm

„Hilding Latino Elips“ – tai septynių anatominių kietumo zonų, iš vienos pusės vidutinio kietumo, o iš kitos – kietesnis lateksinis čiužinys su antialerginiu užvalkalu. 

399,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

„Hilding Latino Elips“ – tai septynių anatominių kietumo zonų, iš vienos pusės vidutinio kietumo, o iš kitos – kietesnis lateksinis čiužinys.

Vienoje čiužinio pusėje yra 10 cm, o kitoje – 4,5 cm storio latekso sluoksniai, o per vidurį – 7,5 cm „Velvet Touch“ padidinto elastingumo putų poliuretano HR sluoksnis. Šių medžiagų derinys suteikia čiužiniai elastingumo ir patvarumo.

Dėl septynių skirtingo kietumo anatominių zonų miego metu atsipalaiduoja visi įsitempę kūno raumenys ir užtikrinamas maksimalus komfortas. Čiužinyje išprofiliuoti oro kanalai ir aplink čiužinį einanti 3D juostelė daro čiužinį itin pralaidžiu orui.

Čiužinio aukštis – apie 22 cm.

Rekomenduojama žmonėms iki 130 kg.

Suteikiama 15 metų garantija.

Gaminami tik standartiniai išmatavimai.

Čiužinio išbandymas: tik užsakomas, ekspozicijose nėra.

Nuvelkamas antialerginis užvalkalas „Elips“ su rankenomis pagamintas iš šilkinio ir minkšto trikotažo. Puiki kokybė ir tvirtumas užtikrina gerą ir gilų miegą per visą užvalkalo naudojimo laiką. Užvalkalą lengva išlaikyti švarų, nes jį galima skalbti iki 60 °C.

Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortą, klasiką, inovacijas bei kokybę, perteiktą per sukauptą 75-ių metų gamintojo patirtį. Čiužinio gamyboje naudojami užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų). Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui – švedų koncernui „Hilding Anders AB“, kuris veikia nuo 1939 metų. 

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles be padėčių nustatymu. Reguliariai apsukdami, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
26 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.
Garantija
15 metų.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Pagalvė su latekso gabaliukais ir PES kamuoliukais

Ergonomiška LATEKSO pagalvė sukurta patogiam ir ramiam miegui.

Parašykite atsiliepimą