Čiužinys Hilding LATINO Elips
  • Čiužinys Hilding LATINO Elips

Čiužinys Hilding LATINO Elips ~22 cm

Prabangus, ypatingai elastingas lateksinis čiužinys su antialerginiu užvalkalu.

399,00 EUR
Su PVM
Išmatavimai
Kiekis

Hilding LATINO Elips – tai 7 anatominių kietumo zonų, iš vienos pusės vidutinio kietumo, o iš kitos pusės - kiek kietesnis lateksinis čiužinys.

Čiužinio aukštis apie 22 cm.

Rekomenduojame žmonėms iki 130 kg.

Suteikiama 15 metų garantija.

Gaminami tik standartiniai išmatavimai.

Čiužinio išbandymas: tik užsakomas, ekspozicijose nėra.

Sudėtis: vienoje čiužinio pusėje yra 10 cm, o kitoje - 4,5 cm storio latekso sluoksniai, o per vidurį - 7,5 cm "Velvet Touch" HR putų poliuretano sluoksnis. Lateksas ir HR putų poliuretanas garantuoja didelį elastingumą, dėl ko kaskart idealiai prisitaiko prie kūno per visą čiužinio paviršių.

Kadangi visas putų poliuretanas pjaustomas Hilding gamykloje, taikant naujausią technologiją bei specialią ergonomiškumo matavimo įrangą, sukuriami geriausiai klientų poreikius bei jų anatomiją atitinkantys nespyruokliniai čiužiniai. Jūsų kūnas skirtingose vietose skirtingai remiasi į čiužinį ir skirtingo kietumo 7 anatominės zonos Jūsų kūną priima optimaliai - taip Jūsų kūnas atsipalaiduoja maksimaliai! Ne tik čiužinyje išprofiliuoti oro kanalai, bet ir aplink čiužinį einanti 3D juostelė suteikia galimybę čiužiniui idealiai kvėpuoti, kas yra labai svarbu nespyruokliniams čiužiniams.

Nuvelkamas antialerginis užvalkalas "Elips" su rankenomis pagamintas iš šilkinio ir minkšto trikotažo. Puiki kokybė ir tvirtumas užtikrina gerą ir gilų miegą per visą užvalkalo naudojimo laiką. Užvalkalą lengva išlaikyti švarų, nes jį galima skalbti iki 60 laipsnių temperatūros vandenyje.

Šis čiužinys – vertinantiems aukščiausią komfortą, klasiką, inovacijas bei kokybę, perteiktą per sukauptą 75-ių metų gamintojo patirtį. Čiužinio gamyboje naudojami užvalkalo audiniai atitinka tarptautinį Öko-Tex 100 standartą (pagaminti tausojant gamtą bei nenaudojant žmogui kenksmingų medžiagų). Čiužinio gamintojas priklauso didžiausiam Europos, Azijos bei Rusijos čiužinių gamintojui - švedų koncernui Hilding Anders AB, kuris veikia nuo 1939 metų. 

Rekomenduojame čiužiniui rinktis groteles be padėčių nustatymu. Reguliariai apsukdami, prailginsite čiužinio tarnavimo laiką.

ATEIK Į "MIEGO IMPERIJA" SALONUS IR IŠBANDYK SKIRTINGUS ČIUŽINIUS!

Hilding

Charakteristikos

Aukštis
26 cm.
Kietumas
Kietesnis / Vidutinis.
Zonos
7 anatominės zonos.
Garantija
15 metų.

Jums taip pat gali patikti

Atsiliepimai

Kol kas šiam produktui atsiliepimų nėra

Parašykite atsiliepimą

Pagalvė su latekso gabaliukais ir PES kamuoliukais

Ergonomiška LATEKSO pagalvė sukurta patogiam ir ramiam miegui.

Parašykite atsiliepimą