Katalogas
Megztas Merino vilnos pledas Honey
52,00 €
Megztas Merino vilnos pledas Honey
  • Megztas Merino vilnos pledas Honey
  • Megztas Merino vilnos pledas Honey
  • Megztas Merino vilnos pledas Honey

Megztas Merino vilnos pledas Honey

52,00 €
Kiekis

Pristatymas
Pristatymo laikas: 2-3 darbo dienos.
Pristatymo kaina Lietuvoje: 10€.

Aukščiausios kokybės megztas Merino avių vilnos pledas Classic. Puikiai tinka sėdint vėsesniais vasaros vakarais lauke ir grožintis saulėlydžiu ar šaltais žiemos vakarais sėdint prie židinio ar žiūrint televizorių.

Matmenys: 110x170 cm.

Šie pledai yra natūralaus pluošto (100% Merino vilnos), kuri yra minkšta, puri, lengva ir šilta. Pralaidi orui, gerai sauganti nuo temperatūrų kaitos. Merino avies vilna - tai ypatingai geros kokybės vilna. Vilna labai gerai sugeria drėgmę: jei oro drėgmė 100%, tai vilna sugeria net 40% drėgmės, bet žmogus vistiek nejaus drėgmės pojūčio. Drėgmė išgaruoja iš vilnos pakankamai lėtai.

Vilna - natūralus ir seniai naudojamas pluoštas. Šis pluoštas pasižymi labai gera šilumos izoliacija ir oro laidumu, todėl gaminiai iš vilnos audinio ar su jos užpildu tinkami naudoti ir žiemą, ir vasarą. Avių vilna geba sugerti didelį vandens garų kiekį – iki 33% savo pačios svorio, nesukeldama drėgmės pojūčio. Ji dėl jos unikalių drėgmės ir šilumos laidumo ir sugėrimo savybių gali sukurti ypatingai gerą mikroklimatą, būnant po pledu ar apsigaubus juo.

Gaminiai iš vilnos audinių puikiai tinka žmonėms, norintiems jausti švelnų natūralios vilnos prisilietimą, kuris teigiamai veikia odą, sąnarius, gerina kraujotaką, turi kitų nuo seno žinomų teigiamų savybių. Dėl savo savybių šis pledas puikiai tinka žmonėms, kuriuos kankina kaklo ir nugaros skausmai, artritas. Vilna yra atspari pelėsiams, bakterijoms, neutralizuoja kvapus, todėl tinka ir alergiškiems žmonėms.

Verta žinoti, kad gaminiai su vilnos užpildu ir iš vilnos audinio turi silpnesnį ar stipresnį specifinį natūralios vilnos kvapą. Jei vilnos kvapas atrodo per stiprus, tokį gaminį patariame vėdinti sausoje aplinkoje.

Priežiūra:
Vilną lengva prižiūrėti. Dėka greitos reakcijos, vykstančios jos chemines sudėties dėka, vilna lengvai išsivalo. Vilną išvėdinus, prakaito ar kitoks kvapas išnyksta. Skalbiant vilnos nereikia trinti. Ją reikia skalbti atsargiai, nes ji traukiasi ir veliasi. Todėl vilną rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbimo mašina, pritaikius vilnai skalbti programas ir specialias priemones.


Dėmesio! Prekės išvaizda ir pakuotė gali skirtis nuo tos, kuri pavaizduota nuotraukose.

Pagaminta Lietuvoje.

Atvežimo terminas:  prekei esant sandėlyje, atvežame per 2-5 darbo dienas po užsakymo suderinimo (apmokant grynais pinigais) arba po apmokėjimo per banką. Prekei nesant sandėlyje, nurodysime preliminarų atvežimo terminą.